Aller directement au contenu
Logo de Bouwhuis Makelaardij & Taxaties

Vinkenweg 74

7676SR Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Vendu sous réserve

€ 449.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 459.830

Prix d'achat /m²: € 3.773

Galerie de photos

Description

Wonen in een energiezuinige woning op een zeer ruim perceel eigen grond met veel mogelijkheden? Dan is deze vrijstaande woning aan Vinkenweg 74 te Westerhaar zeker een bezichtiging waard! Deze ruime woning biedt veel wooncomfort en praktische mogelijkheden. Op de begane grond bevindt zich een lichte L-vormige woonkamer, waarbij het zijgedeelte eenvoudig is om te vormen tot een slaapkamer. Hierdoor is gelijkvloers wonen mogelijk. Verder beschikt de woning over een complete badkamer, een ruime keuken met inbouwapparatuur, een provisiekelder en een bijkeuken. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers met rolluiken en een ruime overloop met inloopkast. Daarnaast is er nog extra bergruimte op zolder. Buiten zijn er meerdere overkappingen en een grote, royale schuur met zolderruimte. De woning is duurzaam uitgevoerd met vloerverwarming op de begane grond, een warmtepomp, 18 zonnepanelen en beschikt over energielabel A++. Kortom: een comfortabele, energiezuinige woning met veel ruimte en de mogelijkheid om levensloopbestendig te wonen. Indeling Entree, vernieuwde meterkast, trapopgang, ruime provisiekelder, badkamer met dubbel wastafelmeubel, ligbad en douche-inrichting in bad, L-vormige woonkamer (zijgedeelte is eenvoudig te wijzigen in een slaapkamer zodat gelijkvloers wonen tot de mogelijkheden behoort), ruime keuken met L-vormige inbouwkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, bijkeuken/achteringang met opstelplaats voor cv-ketel en wasmachine, wandcloset met fontein. Eerste verdieping Bereikbaar met vaste trap naar ruime overloop met afzonderlijke royale inloopkast en 2 slaapkamers voorzien van rolluiken. Tweede verdieping Klein luikje wat losgeschroefd kan worden welke toegang geeft tot kleine niet bevloerde zolderruimte. Overige verdiepingen Bijgebouwen: - Overkapping direct gelegen achter de woning. - Overkapping in de achtertuin. - Grote royale schuur met een inwendige afmeting van ca. 9.41 x 5.40 opgedeeld in 2 gedeelten en met een zolderruimte en een overkapping aan voorzijde. Bijzonderheden Enkele wetenswaardigheden: - Royale lichte L-vormige woonkamer; - 2 slaapkamers aanwezig op de verdieping, - Mogelijkheid voor extra slaapkamer op begane grond; - Gelijkvloers wonen behoort tot de mogelijkheden; - Energielabel A++; - De woning is uitgerust met een warmtepomp en 18 zonnepanelen; - Vloerverwarming op de gehele begane grond; - Grote royale schuurruimte en meerdere overkappingen op het perceel aanwezig; - Gelegen op een zeer ruim perceel van 1.130 m2!

Prêt immobilier berekenen

€ 449.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 459.830

2,78%

Annuellement

%

€ 22.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 449.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
119 m²
Superficie du terrain
1130 m²
Contenu
452 m³
Autre espace intérieur
4 m²
Espace de stockage externe
87 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1950
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR Eco (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
A++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
27-02-2026
Date de vente
12-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7676

Google Maps

Carte de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explorez Westerhaar-Vriezenveensewijk et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Westerhaar-Vriezenveensewijk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 étaient 4.201 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 311.187.

Résidents

4.201

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 311.187

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 24.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

88

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Résidents
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Niveau d'enseignement

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origine des habitants (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

458

Étiquette B

280

Étiquette A

261

Étiquette D

217

Étiquette F

163

Étiquette E

122

Étiquette A+

118

Étiquette G

89

Étiquette A++++

83

Étiquette A+++

29

Étiquette A++

10

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.005 • Électricité: 2.491

Huurwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.394

Koopwoning

Gaz: 1.149 • Électricité: 3.511

Appartement

Gaz: 666 • Électricité: 1.964

Tussenwoning

Gaz: 955 • Électricité: 2.402

Vrijstaande woning

Gaz: 1.239 • Électricité: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 997 • Électricité: 2.927

Activité dans Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Nombre total d'établissements: 380

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Westerhaar-Vriezenveensewijk
Période Délits
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Westerhaar-Vriezenveensewijk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer maisons in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.