Mobach Makelaardij
"Ruim € 10.000,- meer uit uw huis halen?"
Bij Mobach Makelaardij in Wageningen leggen we de nadruk op een transparant en soepel verkoop- of aankoopproces. Goede communicatie met u als klant, maar ook met potentiële kopers van uw woning, staat centraal. Wij zorgen ervoor dat de juiste informatie op het juiste moment beschikbaar is, afspraken worden nagekomen en dat elke bezoeker met een goed gevoel uw woning verlaat. Deze aandacht voor detail en betrouwbaarheid draagt bij aan ee...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Petuniastraat 26
3911WJ Rhenen
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Zeemanstraat 13
6706KA Wageningen
€ 585.000 k.k.
€ 5.792/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 253 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Anthonie Kroonweg 2
6866BL Heelsum
€ 699.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 637 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tarthorst 162
6708JE Wageningen
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Torckpark 14
6701ED Wageningen
€ 625.000 k.k.
€ 5.531/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nolensstraat 20
6702CS Wageningen
€ 299.000 k.k.
€ 3.785/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (78)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
78 reviews totaal
Funda
36 reviews op Funda
42 reviews op Google
-
Bert Hietkamp
10Fijn samen gewerkt met Mobach makelaardij Wageningen. Huis zeer snel verkocht.👍 …
-
Oudlaan 30
8We hebben goede ervaring met Onno en Marije van Mobach. Ze reageerden snel en Onno ging mee met bezichtigingen. Ze konden goed advies geven wanneer we vragen hadden, al moest je geregeld voor zaken toch bij de notaris of bij de verkopend makelaar zijn. We vonden het vooral prettig dat het hele toegankelijke mensen zijn, niet van die makelaars met gladde praatjes en in pak. Zou ik opnieuw voor een aankoopmakelaar kiezen? Ik denk het niet, het is toch een hoop geld en je moet alsn…
-
Harnjesweg 27
8Fijn contact gehad met Mobach makelaardij in Wageningen goed advies weet goed wat er in Wageningen afspeelde qua huizenmarkt.
-
Oude Bennekomseweg 37
9Een heel prettig contact en behulpzaam. Deskundige adviezen en geen gejaag of dwang. Prettig in de omgang en luistert goed. Goede onderhandelaar.
-
Gruttoweide 34
10Wij zijn uitstekend geholpen en begeleid door Mobach. Ze hebben veel markt kennis voor het best mogelijke resultaat! Ook de communicatie en afhandeling verliep prettig, soepel en professioneel.
-
Ada Postma
8Mobach Makelaardij heeft mij prima begeleid bij de verkoop van mijn appartement. Ook de aankoop van ons nieuwe huis liep gesmeerd dankzij Onno en Marije.
-
Hollandseweg 136
10Het was erg plezierig met Onno te werken, hij is deskundig, kent Wageningen als zijn broekzak en was altijd beschikbaar. Uitstekende makelaar en van harte aanbevolen.