Onze Makelaar is gevestigd in Emmeloord en actief in de Noordoostpolder, waar we ons specialiseren in lokale kennis en betrokkenheid. Wij combineren ervaring met creatieve benaderingen om uw woonwensen te realiseren. Onze klanten waarderen onze diepgaande kennis van de regio en het persoonlijke aanbod dat we leveren. Wij werken professioneel en transparant, met een focus op betrouwbare dienstverlening. Onze expertise wordt onderbouwd do...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Michelangelohage 2
8302ZR Emmeloord
€ 814.500 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 571 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Andijkstraat 56
8304CS Emmeloord
€ 339.500 k.k.
€ 3.296/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Medemblikpad 28
8304CX Emmeloord
€ 344.500 k.k.
€ 2.847/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Bolder 6
8302DB Emmeloord
€ 449.500 k.k.
€ 3.281/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 1
8325BH Vollenhove
€ 374.500 k.k.
€ 4.027/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Zaan 3
8303DK Emmeloord
€ 299.500 k.k.
€ 2.627/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Livingstonehage 23
9Wij zijn ontzettend blij met het resultaat van de verkoop en kijken terug op een zeer prettig verkoopproces. Dankzij Berry’s kundige en prettige begeleiding voelden we ons vanaf het eerste moment goed ondersteund. Hij was altijd goed bereikbaar en toegankelijk, wat voor veel rust en vertrouwen zorgde. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en professionele makelaar!
-
Sportsingel 20
8Wat het zo prettig voor ons maakte was dat Berry zich aanpast aan ons qua persoon. Wij vonden hem heel eerlijk in omgang, daardoor vertrouwden wij hem blind.
-
Vorenpakker 11
9Was prima. Hele fijne en goede ervaring. Was heel duidelijk in uitleg. Contacten waren goed en direct.
-
Lemsterweg 32 C
10Berry is een vakman. Hij wist precies hoe we het huis goed in de markt moesten zetten. Zijn nuchtere & toegankelijke persoonlijkheid spraken ons ook erg aan. Aanrader!
-
Aambeeld 19
8Heel kort: Een fijne makelaar die met me meedacht en voor me klaar stond. Hij informeerde mij over de vorderingen, sprak duidelijke Jip en Janneke taal, kortom, ik heb onze samenwerking als heel prettig ervaren! Een echt mensenmens die dicht bij de klant staat.
-
Tineke Sluimers
10Een goede makelaar! Hij is behulpzaam en vriendelijk, staat altijd voor je klaar. Deze man is een aanrader!! Ik kan geen negatief puntje bedenken...