Schouten Makelaars 't Gooi
"Samen met het team van Schouten!"
Een huis kopen of verkopen is een belangrijke keuze, waarbij veel aspecten in het geduld moeten worden gelegd. Bij Schouten Makelaars ‘t Gooi staan wij voor u klaar met expertise en begrip. Wij helpen u stap voor stap, of het nu om verkoopstyling, waardebepaling of taxatie gaat. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u om de juiste beslissing te nemen. Onze specialisatie ligt in woningfotografie en styling, zodat uw woning optimaal word...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Curaçaolaan 20
1213VK Hilversum
€ 1.645.000 k.k.
€ 7.121/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 1926 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
H. Zwaardemakerstraat 13
1402VD Bussum
€ 915.000 k.k.
€ 6.828/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eslaan 54
1404EJ Bussum
€ 350.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Huizerweg 194
1402AP Bussum
€ 715.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 222 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Krijnenweg 3
1404HL Bussum
€ 745.000 k.k.
€ 3.744/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Brinklaan 15 B
1404EP Bussum
€ 1.000.000 k.k.
€ 6.173/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (52)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
52 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Sint Janslaan 51
9Very friendly and knowledgeable staff. Sold in a week. Good contact, good planning. Good knowledge on the price.
-
Prinses Margriethof 43
9Het contact was prima . Wij zijn erg goed begeleid door de makelaar. Zouden ze ook aanbevelen bij andere kopers of verkopers.
-
Ceintuurbaan 59 I
10een fijne makelaar. ze hebben mij geholpen met de koop en verkoop van mijn woning. De volgende keer zal ik weer bij deze makelaar aankloppen.
-
Ruthardlaan 11
10Daniëlle heeft prima aangevoeld hoe om te gaan met de gevoeligheden bij de verkoop van ons ouderlijk huis. Alles is snel en perfect verlopen!! Nogmaals hartelijk dank hiervoor. Met vriendelijke groet, Jasper
-
Vermeerlaan 11
10Robert Schouten is een zeer kundige makelaar en een prettig mens om mee te werken. Hij bleek uitstekend op de hoogte van het huis, de buurt en de beste mogelijkheden voor een gunstige verkoop. Robert is erg betrokken, communiceert snel en duidelijk en doet wat hij belooft. Zeer aan te raden!
-
Scheepswerf 1
10Professionele aanpak van A tot Z super begeleiding van het hele team korte lijnen wat de samenwerking des te prettiger maakte.
-
Stroeslaan 95
10Robert en Daniëlle zijn persoonlijk in het contact en goed bereikbaar. De, backupservice van Linda en Bente is top! En ze hanteren de menselijke maat in de prijsstelling, fijn voor wie dat een kernwaarde is!