Bruins Makelaardij
"Van woonwens tot werkelijkheid"
In Hoogeveen staat Bruins Makelaardij voor persoonlijke en gedetailleerde hulp bij het kopen of verkopen van woningen. Wij begrijpen dat elke woonwens uniek is en daarom kiezen wij voor een aangepaste aanpak per klant. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning of uw huidige woning wilt verkopen, wij helpen u met de juiste strategie om uw doel te bereiken. Onze ervaring in de regio garandeert dat we u goed begeleiden door het complexe pro...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
van Leeuwenhoekstraat 38
7908BK Hoogeveen
€ 359.000 k.k.
€ 3.042/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoveniersland 64
7914PV Noordscheschut
€ 724.500 k.k.
€ 3.044/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 238 m²
- Perceeloppervlakte
- 599 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Bloklandweg 13
7914PG Noordscheschut
€ 315.000 k.k.
€ 3.795/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Bloklandweg 25
7914PG Noordscheschut
€ 329.000 k.k.
€ 3.463/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 201 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Hoveniersland 28
7914PT Noordscheschut
€ 525.000 k.k.
€ 4.070/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 491 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
van der Sluisweg 10 a
7914RA Noordscheschut
€ 389.500 k.k.
€ 4.426/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 234 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
-
Zwarte Dijkje 15
9Heel prettig in de communicatie. Ruimte voor eigen inbreng en mening. Duidelijke info mbt alle ins en outs. Korte lijntjes. Wij zijn zeer tevreden!!
-
De Komenij 13
10Alles ging goed. Niks te klagen alles was duidelijk zeker een aanrader. We werden van alle gebeurtenissen op de hoogte gehouden. En waar het niet duidelijk was kregen we duidelijke uitleg. Een aanrader!
-
Behringhof 39
9De makelaar was betrokken bij de verkoop van de woning. Na een bezichtiging liet hij ons weten wat de kijkers van het huis vonden. Het contact verliep plezierig.
-
Tamboerlaan 331
10Hele fijne makelaar om mee samen te werken, ze houden je goed op de hoogte en helpen je over al bij, bij vragen altijd snel antwoord. En alles op 1 plek van makelaar en financieel adviesbureau wat het allemaal heel makkelijk maakt.
-
Tamboerlaan 91
9Fijne en eerlijke communicatie! Kon mij snel helpen en handelde het fijn voor mij af! Daarnaast kon hij snel starten en schakelen!
-
De Kogge 6
10Goede en duidelijke uitleg over de gang van zaken. Heeft een helder plan van aanpak, wat goed heeft uitgepakt voor ons!
-
De Zonnedauw 11
10Fijne, vriendelijke makelaar die ook mee denkt. Makelaarskantoor heeft een goede service! Zeker weten een aanrader!
-
Citroenvlinder 43
10Wijnhebben een prettige samenwerking en contact gehad met Bruins Makelaardij. Daar zijn we tevreden over.