BURGERSDIJK MAKELAARS
"BUITENGEWOON BETROKKEN"
BURGERSDIJK MAKELAARS staat sinds 1957 voor betrouwbare kennis en een heldere visie in de woning- en bedrijfsmakelaardij. Met negen vestigingen in de regio, zoals Almere, Utrecht en Zeist, bieden wij persoonlijke begeleiding bij aankoop, verkoop en taxaties. Ons team van 28 medewerkers, waarvan 20 in de buitendienst, zet zich volledig in voor het belang van opdrachtgevers. Onze kernwaarden zijn vertrouwen, creativiteit en actief handele...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
David van Mollemstraat 141
3513GA Utrecht
€ 699.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Govert Flinckstraat 9
3583RK Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 7.628/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dassenlaan 8
1216EK Hilversum
€ 345.000 k.k.
€ 5.308/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Roggestraat 21
3572VX Utrecht
€ 745.000 k.k.
€ 6.835/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 66 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vechtdijk 156 A
3563MA Utrecht
€ 995.000 k.k.
€ 7.835/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hof van Vronestein 60
3439WB Nieuwegein
€ 335.000 k.k.
€ 4.855/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (70)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
70 reviews totaal
Funda
39 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
Maarten Holland
10Zeer deskundig. Snelle en heldere communicatie, kort op de bal en zeer proactief. Kortom: ontzorgen compleet.
-
Abraham Kuijperstraat 22
10Snel schakelen, mooie foto’s en goede inschatting van marktwaarde. Erg blij met de begeleiding. Lekker proactief. We hoeven nergens achteraan te zitten. Dat werkt fijn.
-
Maliebaan 53 T
9Prima contact met de makelaar (zowel de verkoopmakelaar als de backoffice). Verwachtingen prima gemanaged. Gedurende het gehele verkoopproces ben ik steeds tijdig op de hoogte gesteld van de vorderingen en de te nemen vervolgstappen.
-
Zonnelaan 62
10Bastiaan was altijd goed bereikbaar en had een groot netwerk bij de aankoop van het huis. Hij gaf eerlijk advies over wat een huis waard was en heeft ons in een korte periode aan een huis geholpen.
-
Ramstraat 21
10De begeleiding bij de verkoop was deskundig, prettig en betrouwbaar. We hadden veel aan de eerlijke adviezen.
-
Paul Schieveen
10Ik ben uiterst tevreden met Burgersdijk Makelaars en in het bijzonder met mijn makelaar Bastiaan. Inmiddels heeft hij mij 2 keer succesvol geholpen bij de aankoop van mijn woning. Snel schakelen en doelgerichte communicatie kenmerken de samenwerking. Bij mijn laatste woning was er sprake van spoed en alles is met de juiste snelheid en zorgvuldigheid in gang gezet. Op alle vlakken een geweldige aanrader!