Dutch Brickx Real Estate Amsterdam e.o. staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Heemstede. Wij zijn uw partner bij het kopen, verkopen en verhuren van woningen in de regio. Onze belofte is om u met expertise en empathie te begeleiden door ieder stapje van het proces. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur, aankoop en aanhuur. Onze werkwijze is transparant, betrokken en gericht op uw wensen. Met certificering Va...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kruisstraat 29
2011PW Haarlem
€ 695.000 k.k.
€ 5.744/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Wasserij-Annalaan 65
2101PB Heemstede
€ 420.000 k.k.
€ 6.176/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Anthony Fokkerlaan 14 II
2024JD Haarlem
€ 400.000 k.k.
€ 6.349/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Brouwerskade 23 RD
2013GJ Haarlem
€ 735.000 k.k.
€ 7.277/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Peter van Anrooystraat 31
2324XA Leiden
€ 315.000 k.k.
€ 5.431/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Borneostraat 16
2103TR Heemstede
€ 525.000 k.k.
€ 6.562/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Adriaan Stooplaan 53
10Je kunt volledig op hem vertrouwen, is reeel en een grote pre is zijn goede bouwkundige kennis. Denkt met je mee.
-
Slaperdijkweg 78
10Wat ik heel prettig vond, was dat mensen langer de tijd krijgen om het huis te bezichtigen. geen haast. Hij geeft de kopers heldere en eerlijke informatie, zodat kopers niet voor nare verrassingen komen te staan. Hij begeleid je prima in het hele proces.
-
Burgemeester Fremery Kalfflaan 19
9Very good service from start to finish. Tim was attentive and anticipated every step in the buying process, making it a very smooth experience. I always felt in good hands, thoroughly supported and well informed.
-
Arent Janszoon Ernststraat 771
10We worked with Tim to find an apartment in Amsterdam. Tim is very knowledgeable about the market in AMST and helped us a lot to rule out potential buys by reviewing documentation and giving his opinion. He replied quickly via Whatsapp and we value his advice. I recommended Tim to several friends and colleagues who are also looking to buy at the moment.
-
Blekersvaartweg 72 A
10Geweldige makelaar, zeer betrokken. Zet zich echt voor je in. Goede service. Geen min punten. Top makelaar.
-
Abraham Kuyperstraat 7
10Tim is grondig in zijn aanpak, laat zoveel als mogelijk eerlijk zien en snapt de huizenmarkt in deze regio. Daarnaast communiceert hij duidelijk en geeft duidelijke instructies.