AWM MAKELAARDIJ oz
"Persoonlijk, een klasse apart !"
AWM MAKELAARDIJ OZ is een onafhankelijk kantoor dat met persoonlijkheid en professionaliteit de huizenmarkt beheerst. De combinatie van ervaring, kennis en passie zorgt voor een sterke aanpak die aanspreekt bij zowel kopers als verkopers. In een markt waar elke transactie uniek is, staat het team voor in met vertrouwen en betrouwbaarheid. De makelaars van AWM MAKELAARDIJ OZ brengen een breed spectrum aan vaardigheden mee, van verkoop to...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
IJsselkade 122
6981LH Doesburg
€ 595.000 k.k.
€ 5.219/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Breide 10
6983HG Doesburg
€ 825.000 k.k.
€ 3.056/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 270 m²
- Perceeloppervlakte
- 848 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Klapstraat 231
6931CH Westervoort
€ 955.000 k.k.
€ 3.590/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 266 m²
- Perceeloppervlakte
- 670 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
F D Rooseveltsingel 23
6981EE Doesburg
€ 745.000 k.k.
€ 5.103/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 1256 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zandbergstraat 20
6981DR Doesburg
€ 650.000 k.k.
€ 2.653/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Abel Tasmanstraat 19
8023XC Zwolle
€ 425.000 k.k.
€ 5.120/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Abel Tasmanstraat 19
10Het enthousiasme en harde werk van de makelaar waardeerden wij heel erg. Er was goed overleg en goede samenwerking. Een fijne makelaar waar je met een gerust hart de verkoop van je huis aan kan toe vertrouwen
-
Grote Biesem 40
10Fijne makelaars zowel Sandra als Wopke. Communiceren goed en nemen de zorg van verkoop volledig uit handen. Top
-
Lange Hofstraat 27 d
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment voelden we ons serieus genomen en goed begeleid. De communicatie was helder, snel en transparant, waardoor we altijd precies wisten waar we aan toe waren. Onze makelaar heeft veel kennis van de markt en gaf eerlijk en deskundig advies, zowel bij de verkoop als tijdens het hele onderhandelingsproces. Dankzij de professionele aanpak, betrokkenheid en inzet is alles soepel en succesvol verlopen. Wij k…
-
Hoefbladveld 49
9De combinatie van professionaliteit en persoonlijke touch is wat AWM Makelaardij tot een makelaarskantoor maakt wat hoort wat je zegt en verkoopt met een glimlach
-
Broekhuizen 32
7Heel prettig contact gehad met de makelaar, zowel voor de aankoop van ons nieuwe huis als de verkoop van onze huidige woning. Hij werkt vlot en daadkrachtig, enige verbeterpunt is dat we soms iets meer afstemming fijn hadden gevonden. Zeker een warme aanbeveling!