Huize Muller Makelaars
"Ook vlot en succesvol uw woning verkopen?"
Huize Muller Makelaars staat voor persoonlijk contact, aandacht en eerlijke dienstverlening. Wij zijn een actief full-service kantoor dat dagelijks betrokken is bij de woningmarkt. Onze ervaring en kennis van de markt zorgen voor realistische verkoopadviezen, zodat uw woning snel en succesvol in de handen van een nieuwe eigenaar komt. Onze gecertificeerde NVM-makelaar Patrick Muller heeft meer dan 24 jaar ervaring in Stadskanaal en omge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Steenbraam 43
9561DA Ter Apel
€ 275.000 k.k.
€ 1.964/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 251 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Spreeuwenhof 8
9502TL Stadskanaal
€ 345.000 k.k.
€ 2.482/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Europalaan 124
9501CX Stadskanaal
€ 389.000 k.k.
€ 3.602/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Unikenkade 60
9503PG Stadskanaal
€ 595.000 k.k.
€ 2.621/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 227 m²
- Perceeloppervlakte
- 1677 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hardingstraat 3
9591AA Onstwedde
€ 599.000 k.k.
€ 2.031/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 295 m²
- Perceeloppervlakte
- 1021 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 10
9528PD Buinen
€ 519.000 k.k.
€ 3.264/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 907 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (71)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
71 reviews totaal
Funda
44 reviews op Funda
27 reviews op Google
-
Bakboord 49
10Na succesvolle verkoop vorige woning wederom Müller opnieuw gekozen. Patrick is vakkundig, vriendelijk en goed op de hoogte van de lokale marktkennis wat leidt tot succesvolle verkoop van de woning!
-
Spoetnikstraat 75
10Zeer goed bij geholpen bij verkoop en weer een nieuwe woning gekocht bij Muller dus ik zeg dikke Prima
-
Noorderdiep 549
10Het contact verliep prettig en duidelijk. Duidelijk was wat er van ons, als verkoper, verwacht werd.
-
Tormentilstraat 90
10Goed voorbereide deskundige makelaar. Top! Betrouwbaar en bijzonder aangenaam in de contacten. Eerlijk, naar altijd correct.
-
Bart Schenk
10Als je op zoek bent naar een vakkundige makelaar dan moet je bij Huize Muller zijn. Aankoop, verkoop en verhuur, Patrick en zijn collega’s kunnen het allemaal voor je verzorgen. Zij hebben ons diverse keren perfect geholpen, van harte aanbevolen!
-
Cornelis Dopperlaan 32
10Goede communicatie, zeer benaderbaar, duidelijk kennis van zaken, zeer geduldig en zeer fijn in overleg.
-
Noordzijde 287
10Goed begeleid en gecommuniceerd in het proces. De makelaar dacht goed mee. Wij zijn heel blij met de uitkomst.
-
Vaart 153
10Huize muller Een top makelaar. Is eerlijk Heel behulpzaam. Wil je je huis tekoop zetten een grote aanrader huize muller!!
-
Europalaan 164
10Alles correct begeleid, altijd goed bereikbaar. Ook als we vragen hebben worden deze goed en duidelijk uitgelegd. Wij zijn zeer tevreden 👍🏻👍🏻👍🏻