In Emmeloord staat Keetman Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen we ervoor dat elk verhaal over woningkopen of verkopen met de juiste aandacht wordt behandeld. Onze ervaring en passie voor de makelaardij maken ons betrouwbaar in een regio waar vertrouwen en kennis van de markt essentieel zijn. Wij bieden een gedetailleerde en transparante dienstver...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Westerrand 33
8311AL Espel
€ 419.500 k.k.
€ 3.131/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 319 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Brug 18
8302DA Emmeloord
€ 364.500 k.k.
€ 4.993/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Turbine 4
8311BB Espel
€ 479.500 k.k.
€ 3.930/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 479 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Turbine 3
8311BB Espel
€ 495.000 k.k.
€ 3.808/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 403 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Straatweg 20
8531HE Lemmer
€ 358.500 k.k.
€ 3.983/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Bumalaan 142
8302GP Emmeloord
€ 259.500 k.k.
€ 5.088/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
3 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Paasloregel 42
10Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment werd er professioneel en duidelijk gecommuniceerd. De makelaar nam de tijd om onze wensen goed te begrijpen en gaf eerlijk en deskundig advies gedurende het hele proces. Wat wij vooral waardeerden, was de betrokkenheid en bereikbaarheid. Vragen werden snel beantwoord en wij werden steeds goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. Kortom, een betrouwbare en kundige makelaar die ik z…
-
Korenmolen 14
10Contact met Paul ging erg soepel. Dacht zeker mee. Heeft gedegen gekeken naar de mogelijkheden en hier de prijs op gebaseerd. Binnen een week verkocht.
-
Vrijheidsplaat 61
4Een makellar die nagenoeg niets voir je doet. Je moet overal zelf achteraan. Hij is nooit bereikbaar en belt niet terug
-
A VV
2Helaas niet bereikbaar via diverse kanalen als je interesse hebt in een woning.
-
CarlaDuurt van der Veen
10Aangezien de verkoop van onze woning (een aantal jaren geleden)zo fijn verliep met Paul. Hebben wij hem meteen weer opgebeld voor onze huidige woning! Duurt en Carla van der Veen
-
Annelies Timmerman
10Als je een huis wilt kopen of verkopen zouden wij aanraden om naar Keetman Makelaardij te gaan ,we praten uit ervaring en kunnen zeggen dat alles maar dan ook alles op rolletjes liep,en zeer vriendelijk en zo gewoon,echt een hele goede makelaar!! Echt top,als wij het weer moesten doen deden we het precies zo weer!!! Naar Keetman Makelaardij gaan!!! Helemaal een top makelaar!!!!!!