Drieman Garantiemakelaars
"Drieman, 'n groot netwerk in 't Groene Hart!"
Verkopen of kopen van een woning is geen dagelijks proces. In Leiderdorp helpt Drieman u graag bij het vinden van de juiste oplossing. Of uw huis te klein of te groot is geworden, of u nu eindelijk een tuin wilt in plaats van een balkon – wij begeleiden u zorgvuldig bij het verkopen van uw woning. Van de presentatie tot de overdracht zorgt Drieman ervoor dat u zich geen zorgen hoeft maken. Wij bieden een vrijblijvende waardebepaling aan...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Westerschans 23
2352DK Leiderdorp
€ 499.000 k.k.
€ 4.798/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Merelstraat 224
2352VJ Leiderdorp
€ 349.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Splinterlaan 212
2352TP Leiderdorp
€ 615.000 k.k.
€ 5.694/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Boekweitkamp 2
2353HJ Leiderdorp
€ 699.000 k.k.
€ 4.599/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Donsvlinder 50
2317KG Leiden
€ 749.000 k.k.
€ 4.184/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Brugwacht 11
2353DD Leiderdorp
€ 950.000 k.k.
€ 5.588/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (66)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
66 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Brugwacht 32
10Het contact met het kantoor van Drieman Garantiemakelaars te Leiderdorp verliep uiterst prettig. Zowel met de binnen- als de buitendienst. Ik werd ten alle tijden geduldig en zeer vriendelijk te woord gestaan. Daarbij zijn zij ook zeer vakkundig en service gericht. Die ervaring had ik al drie jaar geleden opgedaan. Temeer voor mij een reden om weer met dit kantoor samen te werken. Graag wil ik dit kantoor iedereen aanraden voor de aan- of verkoop van woningen. I
-
Ingrid
10Wat een fijne medewerkers bij Drieman Garantie makelaars. Zij hebben de verkoop van onze woning en garage uitstekend begeleid. Ze denken mee, ook bij wat lastige zaken en ontzorgen je volledig. Speciale dank voor Charissa. Behalve een heel fijn en vriendelijk contact met haar is zij ook zeer deskundig. Bedankt alle medewerkers voor deze geweldige begeleiding!
-
Vronkenlaan 69
10Voor de verkoop van onze woning werden wij begeleid door Drieman Garantie makelaars in Leiderdorp. Ik kan deze makelaar iedereen aanbevelen. Het contact is erg fijn, duidelijk en snel. Ze komen afspraken na en je hoeft nooit lang te wachten op antwoord bij vragen. Snelle terugkoppeling van de kijk momenten. Kortom helemaal tevreden.
-
Marloes Goddijn
10Ik ben ontzettend dankbaar voor alle hulp van Drieman bij de verkoop en aankoop van mijn huis. Charissa was altijd beschikbaar en reageerde heel snel, dit was heel helpend in het spannende proces op zo'n gekke en snelle huizenmarkt. Ze hebben veel kennis, zijn deskundig en kunnen dit goed overbrengen. Ze houden je realistisch en met beide benen op de grond, zodat je gedegen en goede keuzes maakt en je niet laat mee slepen in alle gekte. Nogmaals ontzettend veel dank, Charissa! Door jouw hulp heb ik nu mijn droomhuis!