WM Makelaardij & Taxaties B.V.
Bij WM Makelaardij & Taxaties combineren we professionele expertise met persoonlijke aandacht. Wij zorgen ervoor dat u rondom uw woning of vastgoedproject het beste van het beste krijgt. Onze dienstverlening is betrokken, transparant en gericht op uw wensen. Of u nu koopt, verkoopt of een taxatie nodig heeft, wij staan voor u klaar met kennis en ervaring. Onze specialisatie ligt in het verkoop- en aankoopproces, maar ook de verhuur van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Aphrodite 5
3225TA Hellevoetsluis
€ 435.000 k.k.
€ 3.816/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Landhoofd 30
3223DK Hellevoetsluis
€ 375.000 k.k.
€ 4.261/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Brasem 7
3225AJ Hellevoetsluis
€ 475.000 k.k.
€ 3.992/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Etudestraat 33 a
3223PP Hellevoetsluis
€ 385.000 k.k.
€ 5.066/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Landhoofd 16
3223DK Hellevoetsluis
€ 359.500 k.k.
€ 3.951/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wulpstraat 38
3222BR Hellevoetsluis
€ 449.500 k.k.
€ 4.634/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
26 reviews op Google
-
Wouter Bakker
2Geen prettige gang van zaken
-
Michel Van Gierbergen
10 -
Sylvia Oosten
4Ik vond deze makelaar het minst prettig bij een rondleiding waarbij er ook dingen bewust verzwegen werden.
-
L.S Zbr
10 -
Dominique Bolier
10Wat zijn we fijn geholpen! Geen vraag was teveel, altijd snel antwoord en daarbij maakte het niet uit aan wie je de vraag stelde. Zou het iedereen aanraden in Hellevoetsluis om met deze makelaar in zee te gaan.
-
Sacha Houtman
10Een goede makelaar die kundig zijn in hun vak. Klantvriendelijk en behulpzaam met overige vragen.
-
Duncan Philippa
10Zowel de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze huidige woning is via WM Makelaardij verlopen. Zowel de koop als de verkoop zijn zeer vlot en met tevredenheid verlopen. Meedenkende makelaar met een goede prijs/kwaliteit verhouding.
-
Lenny
10 -
Joris Schoenmaker
10Het contact met de makelaar was vanaf de eerste kennismaking zeer prettig. Zowel Wendy als Merel zijn professioneel en secuur met een glimlach en een goed gevoel voor humor. Bij het kennismakingsgesprek werd er een goed beeld geschets van hoe de verkoop er ongeveer uit zou zien. Na elke bezichtiging nam Merel of Wendy contact met ons op om te bespreken hoe de bezichtiging gegaan was. Ook in het vervolg was de communicatie erg vlot en duidelijk. Al met al ben ik zeer tevreden met WM Makelaardij en zou ik zo weer voor dit team kiezen. Ga zo door!!