Hofstede Makelaardij Bommelerwaard
"Jouw makelaar altijd in de buurt!"
Bij Hofstede makelaardij weten we dat het kopen of verkopen van een huis een belangrijke keuze is. Daarom staat ons team, bestaande uit jonge en ervaren medewerkers, altijd voor je klaar. Sinds 1991 zijn we actief in de regio en beschikken we over zeven vestigingen. Onze dynamische werkwijze combineert jarenlange ervaring met frisse ideeën van jong talent. We zijn diep geworteld in de regio en kennen de markt goed. Onze klantgerichte aa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Gisbert Schairtweg 6 d
5301XC Zaltbommel
€ 985.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 630 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 3
5308KH Aalst
€ 557.500 k.k.
€ 4.069/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 428 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kruisstraat 6
5315AM Kerkwijk
€ 965.000 k.k.
€ 4.021/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 1450 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Nieuwe Kruisstraat 20
5328AE Rossum
€ 367.500 k.k.
€ 3.534/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 1
5328BA Rossum
€ 565.000 k.k.
€ 4.556/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Watermunt 15
5308LS Aalst
€ 600.000 k.k.
€ 4.082/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 233 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Korte Strikstraat 4
9Warm, vakkundig, persoonlijk maatwerk. Met de juiste aandacht heeft Marion laten zien dat ze al haar expertise in woord en daad omzet. Van het begin tot het eind in dit verkoopproces heb ik me vertrouwd gevoeld. Een hartelijke aanbeveling geef ik met plezier.
-
Maasdijk 86
10Marion is een heel fijne makelaar. Ze is deskundig, vriendelijk en de communicatie verliep gemakkelijk en prettig. Ik zou Hofstede Makelaardij Bommelerwaard zeker aanbevelen!
-
Karstraat 34
9Verkoopproces verliep vlot, doorgepakt toen het nodig was. Makelaar kent de lokale situatie uitstekend. Zeer goed bereikbaar.
-
Sleutelbloemstraat 19
9Op aanraden van een naaste in contact gekomen met Nico waarna er snel een eerste afspraak gemaakt werd. Hofstede is niets anders dan een ontzettend positieve ervaring voor ons als verkopers. Geen dwang, tijd om na te denken en staan open voor feedback.
-
Aart van Osstraat 3
10zeer betrokken goede uitleg stond altijd klaar als ik vragen had zou deze makelaar aanbevelen zorgt voor al het papierwerk
-
Bulkenlaan 55
8We zijn erg blij met Marion en Charlotte als makelaars. Ze hebben ons goed begeleid en alles is prima verlopen. Het contact verliep heel soepel. Als er iets was of we hadden een vraag, dan reageerden ze heel snel. Bedankt!
-
Koningsspilstraat 18
10We zijn zeer tevreden over makelaar Hofstede. Van het begin was het contact gelijk goed. Alles werd duidelijk uitgelegd hoe het gaat verlopen met huis verkopen. Als we belde voor vragen stonden ze gelijk ons te woord. Ze komen de afspraken na en dat vonden wij heel fijn. Ze staan echt voor je klaar. Dit is echt een aanrader makelaar Hofstede.