Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties
"Uw adviseur bij Aankoop, Verkoop en (NWWI) Taxatie"
Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning bij de aankoop, verkoop of taxatie van een woning. In De Bilt actief, bieden wij u uitgebreide kennis van de regio en een breed netwerk om uw wensen te realiseren. Of u nu op zoek bent naar de ideale woning, uw huidige huis wilt verkopen of een professionele taxatie nodig hebt, wij staan voor u klaar met enthousiasme en expertise. Onze dienstv...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Henegouwen 36
3524RA Utrecht
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kometenlaan 126
3721JW Bilthoven
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Jan Provostlaan 37
3723RC Bilthoven
€ 495.000 k.k.
€ 5.625/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hessenweg 133 B
3731JG De Bilt
€ 489.000 k.k.
€ 4.890/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Nieuwe Weteringseweg 68
3737MD Groenekan
€ 1.295.000 k.k.
€ 4.124/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 314 m²
- Perceeloppervlakte
- 2165 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Daltonstraat 7
3401WG IJsselstein
€ 825.000 k.k.
€ 4.970/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (56)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
56 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
Spyridon Thomas Pachis
10Iedereen bij Jos van der Linden Makelaardij gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nick en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en in beide gevallen verliep alles vlekkeloos. Een echte aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Apennijnen 57
10Iedereen bij Jos van der Linden gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nik en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en alles verliep vlekkeloos. Een absolute aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Montfoortlaan 6 A
10Goed contact en goede timing qua plaatsen. Werd meegedacht met alles. Uiteindelijk erg tevreden met de verkoop in totaliteit. Ik gaf ze de sleutels en zij zorgen voor de foto's en alles omheen. Precies wat je verwacht van een makelaar!
-
Pastoor Hendrikspark 52
10Erg goed kantoor, prettige, correcte en deskundige makelaars. Fatsoenlijke tarieven. Absolute aanrader!