BURGERSDIJK MAKELAARS
"BURGERSDIJK MAKELAARS BUITENGEWOON BETROKKEN"
Burgersdijk Makelaars is sinds 1957 actief in de woning- en bedrijfsmakelaardij. Met negen vestigingen in de regio, zoals Almere, Baarn-Soest en Utrecht, bieden wij persoonlijke en professionele begeleiding bij de grootste financiële beslissingen in iemands leven. Ons team van 28 medewerkers, waarvan 20 in de buitendienst, zet zich volledig in voor de belangen van opdrachtgevers. Of het nu gaat om kopen, verkopen of verhuren van woninge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Planetenbaan 645
3721KV Bilthoven
€ 575.000 k.k.
€ 4.637/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dennenweg 18
3735MT Bosch en Duin
€ 2.650.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 341 m²
- Perceeloppervlakte
- 3165 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Copijnlaan 22
3737AW Groenekan
€ 635.000 k.k.
€ 4.536/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 344 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dolderseweg 145
3734BH Den Dolder
€ 825.000 k.k.
€ 6.022/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Anthoniedijk 9 L
3552XC Utrecht
€ 310.000 k.k.
€ 7.949/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Planetenbaan 673
3721KV Bilthoven
€ 575.000 k.k.
€ 4.915/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Hendrik Verkade
10Na 10 jaar wederom gekozen voor Burgersdijk en we zijn fantastisch begeleidt door Edwin en Lot. Gewoon zoals het hoort!
-
Hezer Enghweg 95
10Wij zijn erg tevreden over de samenwerking met Burgersdijk. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en vriendelijk. Tijdens het hele verkoopproces goed begeleid en dit heeft geresulteerd in een mooi resultaat. Echte aanrader!
-
Johannes Wierlaan 32
9Het contact met de makelaar verliep erg goed. Ons huis was erg snel verkocht, dus dat geeft wel minder inzicht in de makelaar aangezien we weinig contact nodig hadden. Alles wat gedaan moest worden is wel fijn bij geholpen.
-
Dr. Van der Hoevenlaan 23
10Wij hebben de verkoop van ons huis als zeer prettig ervaren, met als ons eerste aanspreekpunt natuurlijk Maurice van der Lugt. Maurice is een vaardige en prettig in de omgang zijnde makelaar: duidelijk, communicatief sterk en bovenal een uitstekende vertegenwoordiger van de verkopende partij. Ik zou deze makelaar zeer aanraden!
-
Johannes Wierlaan 74
9Het contact met Burgersdijk makelaars Edwin en Lot verliep prettig en soepel. Uitleg aan de voorkant en tijdens het proces was goed. Ook contacten met hun fotograaf was prettig en meedenkend met ons. Alles verliep boven verwachting snel en goed.
-
Voorsterbeeklaan 190
10Zeer betrokken, goed bereikbaar. Goede tips qua positionering Plezierige en professionele communicatie met verkoper en kopers.