Kooy Makelaars B.V.
Kooy Makelaars B.V. is uw betrouwbare partner in de woningmarkt van Soesterberg en omgeving. Wij combineren ervaring met een persoonlijke aanpak, zodat uw wensen centraal staan in ieder proces. Of u nu koopt, verkoopt of verhuurt – wij zorgen voor een soepele en transparante afhandeling. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur, aankoop en taxatie. Onze werkwijze is gekenmerkt door professionaliteit, transparantie en een sterke fo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Simon Stevinlaan 88
3769VK Soesterberg
€ 325.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Albert Cuyplaan 91
3764TP Soest
€ 295.000 k.k.
€ 4.683/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Antonie van Leeuwenhoeklaan 12
3769XJ Soesterberg
€ 550.000 k.k.
€ 6.111/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
't Zwarte Wegje 1
3769DR Soesterberg
€ 825.000 k.k.
€ 3.667/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 389 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht onder voorbehoud
Jacob Catsstraat 38 A
3521VE Utrecht
€ 240.000 k.k.
€ 8.571/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 28 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Apollo 82
3769TE Soesterberg
€ 495.000 k.k.
€ 4.342/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (48)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
48 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Versteeghlaan 42
10Top makelaar, goede begeleiding gehad voor de verkoop van onze woning en zo snel al verkocht!! Bedankt
-
Yvonne de jong
10Peter heeft voor ons een taxatie uitgevoerd. De afspraak was snel gemaakt en hij werkte zeer zorgvuldig. Prettige ervaring om met hem te werken!
-
Veldm Montgomeryweg 57
9We zijn ontzettend tevreden over de dienstverlening van de makelaar. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en we kregen eerlijk en deskundig advies over de verkoop van de woning. De communicatie verliep snel en duidelijk. Kortom: Betrokken, deskundig en resultaatgericht. Wij raden deze makelaar zeker aan!
-
Peter Bos
10Gedegen, ervaren, vriendelijk, tactvol en snel heeft hij de taxatie behandeld. Wij zijn tevreden!
-
Alex Westerman
10Het bezoek van Peter was een prettige en relaxte ervaring. Vakkundig taxatierapport mogen ontvangen, echt afgestemd op ons goed onderhouden huis. Aanrader!
-
Loes Bakker
10Snellw reacties, snel Berijkbaar, goed en snel werk, vriendelijk in contact
-
Maarten
10Wat een snelle service en open, heldere en transparantie communicatie gedurende het gehele proces. Maandag contact opgenomen, dinsdag einde dag contact, woensdag afspraak en donderdag taxatierapport. En continu in contact over voortgang. Erg prettig werken zo! En dat ook nog eens voor een zeer scherpe prijs! Dankjewel Peter!