HJPost Makelaars B.V.
In Hilversum staat HJPost Makelaars B.V. bekend als een betrouwbare partner in de vastgoedwereld. Met jarenlange ervaring en een sterke basis in de regio, biedt het kantoor persoonlijke en gedetailleerde ondersteuning bij elke transactie. U kunt er zeker van zijn dat uw wensen en doelen centraal staan in alles wat we doen. HJPost Makelaars B.V. specialiseert zich in de verkoop, aankoop en verhuur van vastgoed, met een bijzondere focus o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Meteorenstraat 67
1223ER Hilversum
€ 710.000 k.k.
€ 6.174/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Orionlaan 7
1223AC Hilversum
€ 585.000 k.k.
€ 4.570/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Utrechtseweg 34 C
1213TV Hilversum
€ 379.000 k.k.
€ 4.566/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Sint Janslaan 84
1402LW Bussum
€ 600.000 k.k.
€ 5.607/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Jacob van Campenlaan 204
1222KS Hilversum
€ 359.000 k.k.
€ 6.411/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Zenderstraat 242
1223DN Hilversum
€ 435.000 k.k.
€ 4.888/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Tromplaan 8
10De verkoop is boven de oorspronkelijke financiele verwachting afgerond en dit in tegenstelling tot de lengte van het verkooptraject.
-
Faye Brabander
10Wij zijn supergoed geholpen door HJPost Makelaars. Vanaf het begin was het contact prettig en persoonlijk. Ze dachten echt met ons mee, hielden ons goed op de hoogte en stonden altijd klaar met advies. Dankzij hun betrokkenheid en deskundigheid verliep alles soepel, en hebben we binnen een paar maanden ons eerste huis gekocht! Zeker een aanrader! Bedankt mannen :)
-
Eva Meijers
10Zeer positieve ervaring gehad, met Siebe in het bijzonder. Hij was de verkoopmakelaar van het huis waar we nu in wonen. Vanaf moment 1 betrouwbaar gebleken, erg benaderbaar en snel in reageren. Deze makelaar voelde meteen als een partij waar je op kan bouwen. Mochten we ons huis ooit weer willen verkopen, dan kloppen we absoluut bij HJPost Makelaars aan!!
-
Marloes van der Wiel
10Fijne makelaar, denkt goed mee! Altijd goed bereikbaar en geeft het juiste advies. Net een huis gekocht met HJ Post Makelaars, super tevreden!
-
Wirixstraat 53
10Ik ben zeer tevreden met HJ Post makelaar. Hij heeft me heel goed geadviseerd en begeleid in het proces van de aankoop van het huis. Hij reageert altijd vlot en geeft duidelijk advies.
-
Binckhorstlaan 2
10Bereikbaarheid goed, contacten heel vriendelijk, grote betrokkenheid, zeer goede onderhandeling bij aankoop nieuwe huis, grote bouwkundige deskundigheid, goede adviezen. Ja eigenlijk alles heel goed.