Flexmakelaar
"Flexmakelaar, uw makelaar !"
Als gecertificeerd NVM makelaarskantoor met jarenlange ervaring in Hilversum en de omgeving, bieden wij een breed palet aan diensten in de woningmakelaardij. Van verkoop tot aankoop en taxaties, wij zorgen voor een persoonlijke benadering met directe betrokkenheid. Onze moderne werkomgeving en enthousiaste houding maken dat u zich bij ons thuis voelt. Wij werken graag samen met u in een gedreven en betrokken omgeving, waar het doel cent...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Koningsweg 28
3743EW Baarn
€ 425.000 k.k.
€ 6.343/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Frederiksstraat 4 1
1054LC Amsterdam
€ 460.000 k.k.
€ 10.952/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Spuisluis 49
2408PR Alphen aan den Rijn
€ 565.000 k.k.
€ 3.951/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Aangekocht
J.H.Leopoldhof 10
1382TJ Weesp
€ 295.000 k.k.
€ 5.086/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Hoge Larenseweg 150
1221AV Hilversum
€ 585.000 k.k.
€ 5.086/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Schout 8
1251BN Laren
€ 759.000 k.k.
€ 6.487/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
3 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Hans de Valk
10Anja was zowel onze aankoop- als verkoopmakelaar. Ze heeft veel ervaring, kennis een goede ideeën. Maar ze was ook net als een aardige tante of zus met wie we heel goed contact hadden! Dus zoekt u een makelaar, dan is Flexmakelaar zeer zeker aan te raden!
-
Mevr. van der Wiel
10Anja is een hele fijne makelaar die goed met je mee denkt, goed advies geeft en heel goed bereikbaar is. Ons huis was binnen een paar dagen verkocht. Anja kan het gevoel van het huis goed overbrengen op de koper(s). Zeer tevreden dus!
-
Aziëlaan 507
10Vlotte afhandeling en zeer gedegen uitleg. Absoluut aanrader voor iedereen die bekwame afhandeling en service hoog in het vaandel heeft.
-
Grietje Willemsen
10Anja heeft mij vier jaar geleden geholpen bij de aankoop van mijn huis en dat is mij goed bevallen. Hulpzaam en zakelijk. In een tijd waarin iedereen er lang over deed om wat te kunnen vinden, was mij dat met hulp van Anja binnen vijf dagen gelukt, voor de juiste prijs! Ook na dit proces goede begeleiding gehad in het hele aankoopproces. Dus toen ik mijn huis weer wilde verkopen, heb ik Anja gebeld en kwam zij mij weer helpen, maar nu als verkopende makelaar. Weer voldaan aan mijn verwachtingen en zelfs meer. Huis was zo verkocht en weer voor de goede prijs! Als ik weer ooit ga verhuizen, weet ik Anja wel weer te vinden. Ze heeft beide situaties een fijne ervaring gemaakt voor mij waar ik graag op terug kijk.