Maurice Eijpe Makelaardij en Planologisch Advies
In Susteren staat Maurice Eijpe Makelaardij en Planologisch Advies voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor gerichte oplossingen voor zowel privékopers als professionals. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een persoonlijke aanpak in elke transactie. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en verhuur, met expertise op het gebied van herbestemmen, nieuwbouw en ontei...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Clarastraat 92
6102CD Echt
€ 479.000 k.k.
€ 3.236/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 374 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Oude Rijksweg Noord 51
6114JC Susteren
€ 259.000 k.k.
€ 2.072/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Ruimstraat 2
6051LC Maasbracht
€ 349.500 k.k.
€ 3.641/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Dorpstraat 81 A
6102TS Echt
€ 479.000 k.k.
€ 2.994/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 525 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vrieheidepark 121
6414JB Heerlen
€ 185.000 k.k.
€ 1.796/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Italiëlaan 22
6414TP Heerlen
Prijs op aanvraag
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Dorpstraat 81 A
10Goeie ervaring gehad met Maurice Eijpe makelaardij, ook bij aankoop van een nieuwe woning. Duidelijke afspraken en goede prijs.
-
Ruimstraat 2
10Maurice en Nicole hebben de verkoop van mijn woning perfect geregeld. Ze namen mij mee in alle stappen die nodig zijn in het verkoopproces. Ze zijn goed bereikbaar en geven altijd snel en duidelijk antwoord op vragen.
-
Desiree Gotzen
10Nicole en Maurice, heel heel hartelijk bedankt voor de geweldige samenwerking en de verkoop van mijn ouderlijk huis. De woorden die in mij opkomen zijn respect voor de trots van mijn ouders, begrip en geduld voor mijn rollercoaster, geen gladde praatjes, maar wel goede styling tips, mooie foto’s, duidelijke afspraken, ik wist waar ik aan toe was, en heel goed de markt ingeschat!!! Zo blij dat ik voor jullie heb gekozen. Het was een emotioneel traject voor mij, maar ik kan het boek nu met een fijn gevoel afsluiten.
-
Angelique Debets
10Maurice en Nicole, Wederom hartstikke bedankt voor de goede hulp bij de verkoop van ons eigen huis Zeer fijn contact en alles tot in de puntjes geregeld Zeer fijne makelaar om mee samen te werken. Dank je wel voor alles
-
Chantal Maas
10Maurice heeft ons op persoonlijke manier geholpen bij de verkoop van ons appartement! Maurice komt afspraken na, en zorgt voor een fijne communicatie. Deze makelaar is zeker aan te bevelen!