KIN Makelaars Waalwijk
"Meest verkopende makelaar van Brabant!"
KIN Makelaars Waalwijk staat bekend als de meest verkopende makelaar van Brabant. Wij zijn gespecialiseerd in verkoop, aankoop, verhuur en taxaties van woningen, bedrijfsruimtes en andere vastgoedvormen. Onze benadering is gericht op het vinden van de beste koper voor onze klanten, niet alleen om snel te verkopen, maar met het oog op de hoogste mogelijke prijs. Wij werken nauw samen met onze klanten om hun wensen en doelen te realiseren...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgemeester Verwielstraat 2 c 17
5141BD Waalwijk
€ 250.000 k.k.
€ 6.410/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Mr. Sprenger van Eykstraat 9
5142AS Waalwijk
€ 369.000 k.k.
€ 3.926/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Dr. Schaepmanlaan 23
5142CP Waalwijk
€ 365.000 k.k.
€ 3.349/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Paganinistraat 14
5144XN Waalwijk
€ 425.000 k.k.
€ 3.014/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Mr. van Coothstraat 55 07
5141ER Waalwijk
€ 235.000 k.k.
€ 5.875/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Mr. van Coothstraat 55 17
5141ER Waalwijk
€ 265.000 k.k.
€ 5.196/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
De Terpen 5
10Maikel nam echt de tijd voor ons en dacht goed mee tijdens het hele proces. Ondanks de stress en onze vele vragen bleef hij altijd geduldig en professioneel. Hij reageerde altijd snel op onze wensen en de communicatie was altijd duidelijk. De verkoop verliep soepel. Een aanrader!
-
Grotestraat 354
8Goed advies bij snelle verkoop. Prettige samenwerking. Duidelijk in communicatie. Correct in samenspraak met koper.
-
Marga Klompéstraat 41
9Prima kontakt. Mij geholpen aan een heel mooi huurappartement en mijn huis zoals verwacht in no time verkocht.
-
Middelstraat 48
9Maikel van Kin makelaars heeft ons netjes begeleid door het hele proces heen. Alles verliep vlot en duidelijk.
-
van Raveschotstraat 26
10Maikel van den Broek was/is onze makelaar. In één woord geweldig! Snel antwoord op vragen! Deskundig advies, zeker een aanrader.
-
Berndijksestraat 97
10Maikel weet heel goed in te schatten hoe het huis in de markt ligt en mede daardoor een eerlijke marktwaarde aan het huis gegeven. Hij heeft goede adviezen gegeven om het huis nog aantrekkelijker te maken voor de markt. Maikel is een realistisch en open makelaar, waardoor je met een goed gevoel je huis in goede handen laat.
-
Marie-Louise Bijkerk
10Maikel is professioneel en vriendelijk. Hij is altijd heel goed voorbereid en heeft ons echt goed geholpen met ons huis en onze verkoop strategie. Hij kwam alleen voor een taxatie, maar heeft ons echt overtuigd dat hij de makelaar was voor ons. Schitterende presentatie en eerlijke, ongedwongen communicatie. Altijd een snelle reactie, zelfs als hij vrij is. Geen gladde makelaar