Ben Mordang Makelaardij
"Groots in een persoonlijke aanpak!"
Sinds 1998 is Ben Mordang Makelaardij actief in Maastricht en de omgeving. In die tijd zijn veel veranderingen opgetreden, zoals de overstap van huis-aan-huisbladen naar digitale platforms voor het presenteren en verkopen van woningen. Onveranderd gebleven is onze persoonlijke full-service aanpak, waarbij we je vanaf de eerste kennismaking begeleiden tot en met de overdracht bij de notaris. Wij adviseren je op alle belangrijke stappen,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Resedastraat 16
6214TP Maastricht
€ 295.000 k.k.
€ 4.275/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Demertstraat 27
6227AM Maastricht
€ 475.000 k.k.
€ 3.467/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 355 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Praaglaan 26
6229HJ Maastricht
€ 549.000 k.k.
€ 4.774/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 296 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Via Regia 16 C
6217JS Maastricht
€ 299.000 k.k.
€ 3.115/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
In de Winkel 28
6241DL Bunde
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 284 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Scharnerweg 24
6224JH Maastricht
€ 450.000 k.k.
€ 3.061/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (59)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
59 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Tom Schaepkens
10Taxatie Snel, helder en volgens verwachting.
-
Jules Huntjens
10Via Ben Mordang Makelaardij ons appartement in Sittard verkocht. Onze makelaar Louis reageerde heel snel op onze vragen en heeft met zijn goede kennis van de markt ons appartement voor een mooie prijs verkocht. Wij zijn super tevreden over het hele verkoopproces.
-
Pletzersstraat 29 A
10Zeer tevreden over Mordang makelaardij de 2 de woning die ze voor ons met goed resultaat verkopen. Heldere duidelijke communicatie en goed bereikbaar als er vragen waren. Mijn aanbeveling voor iedereen kies voor Mordang makelaardij! Thanks.
-
Pallashof 26
10Louis Mordang is een top makelaar met verstand van zaken! Hij heeft ons zeer goed geholpen in de verkoop van ons huis.
-
Eveline Camps
10Louis heeft ons super begeleid bij de verkoop van het huis. Hij is vriendelijk, reageert snel (ook in weekenden) en doet meer dan hij zou hoeven doen. Bedankt
-
Via Regia 2 A
8Plezierig en heel accuraat. Afspraken waren duidelijk en werden conform nagekomen.
-
Salernolaan 18
9Prima contact, korte lijnen, adequate uitvoering en nakomen van afspraken. Service is dus goed geregeld
-
Tom van der Nat
10Super service! Vandaar de maximale beoordeling. Prettig contact en goede kennis van zaken. Helemaal TOP!
-
Dr. Nolenslaan 82
10Het contact met de makelaar verliep soepel, meestal via whatsapp. Prijs/kwaliteit verhouding was super.