Heemborgh Makelaars Nieuw-Vennep
"Gedreven, betrokken en enthousiast!"
Er breekt een leuke, spannende tijd aan. Of je nu op zoek bent naar een nieuw thuis of je huidige woning wilt verkopen, we begrijpen dat dit een belangrijke stap is. Bij Heemborgh Makelaars Nieuw-Vennep staan we voor jou en zorgen ervoor dat je belangen centraal staan. Met passie, gedrevenheid en betrokkenheid helpen we je doorheen het proces. Onze specialisatie ligt in verkoop, aankoop en taxaties. Daarnaast zijn we gespecialiseerd in...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vivaldisingel 33
2151GM Nieuw-Vennep
€ 750.000 k.k.
€ 4.688/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 5
2153BD Nieuw-Vennep
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 313 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zijlpoort 8
2152RA Nieuw-Vennep
€ 995.000 k.k.
€ 4.502/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 447 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Graanhuis 2
2144KX Beinsdorp
€ 775.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Marnixstraat 6 A
2316EN Leiden
€ 550.000 k.k.
€ 4.472/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 87 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Kloosterwei 249
2361XJ Warmond
€ 295.000 k.k.
€ 6.146/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (33)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
33 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Catswende 88
10We hadden nauw contact met Eveline en het werkte er soepel. Er werd echt meegedacht met de beste huizenopties. Zo zijn we bij ons huis gekomen die we eigenlijk niet mogelijk achten. Heel blij mee.
-
Sikkelstraat 41
9Heel fijne samenwerking en altijd de juiste informatie ontvangen, van begin tot eind. Ondanks een veranderende woonmarkt toch een goede prijs voor het huis gekregen.
-
Hondiusstraat 114
10Er was van te voren goed contact over de vraagprijs en er is goed uitgelegd aan ons waarom de makelaar voorstelde om op die betreffende vraagprijs te zitten. Vroeg in het proces kwam er al een bod en ook daarbij hebben we goed overleg gehad over wat verstandig was om te doen. Dat vonden we heel fijn, want dat geeft een goed gevoel over dat je het juiste hebt gedaan. Erg prettig.
-
Hoofdstraat 69 A
9Een uitstekende makelaar die mij goed heeft geadviseerd tijdens het verkoopproces en er uiteindelijk aan de juiste kandidaat verkocht is Bedankt Hans en Eveline.
-
Weegbreestraat 36
8Heel rustige en duidelijke uitleg van het proces en goede begeleiding. Zeker door de persoonlijke noot en het meedenken met heel veel dingen voelt het heel goed.
-
Mambo 21
10Fijne makelaar, altijd bereikbaar staan voor je klaar, en helpen van A tot Z met de verkoop van je huis. Super bedankt Heemborgh.
-
Kerkstraat 36
7Prima, ik kon makkelijk contact met jullie opnemen, mijn zorgen of andere zaken bespreken. Niet te veel, niet te weinig.