Bij Diana Makelaardij & Taxaties
Bij Diana Makelaardij & Taxaties in Heerlen staat uw belangen centraal. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aandacht om u te helpen met de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Onze focus ligt op transparantie en betrouwbare adviezen, zodat u altijd goed geïnformeerd bent. Wij bieden dienstverlening in Nederlands, Limburgs en Engels en zijn geaccrediteerd met certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze werkwijze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rietveldstraat 26
6412HN Heerlen
€ 280.000 k.k.
€ 2.917/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Baanderthoeve 6
6225DL Maastricht
€ 690.000 k.k.
€ 3.670/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Henri Dunantstraat 57
6441XB Brunssum
€ 105.000 k.k.
€ 2.188/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Appelhegge 1
6225KB Maastricht
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 269 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gentiaan 11
6418NP Heerlen
€ 795.000 k.k.
€ 4.569/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 523 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuw-Schandelen 21
6412XV Heerlen
€ 189.000 k.k.
€ 2.250/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
35 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Olaf Hissel
10Super makelaar, 6 jaar geleden ons huis in Landgraaf verkocht. Snel en vakkundig. Goede begeleiding.Super mooie foto’s. Echte aanrader
-
Mgr. Feronlaan 106
10Deze makelaar is tevens taxateur wat een voordeel is om de waarde van een woning te bepalen. Het voordeel van een klein bedrijf is het persoonlijk contact. De kosten zijn vergelijkbaar met andere makelaars.
-
Rembrandtstraat 9
10Een snelle en duidelijke reactie op mijn vragen. Heel goed begeleid tijdens de verkoop. Huis is binnen 3 weken verkocht.
-
Henri Dunantstraat 57
9Bij Diana krijg je duidelijkheid en eerlijkheid. Geen franjes en poespas. Communicatie loopt vlotjes en ze reageren snel op vragen die je via mail of de app stelt. De foto’s waren ook erg goed. Ben erg te spreken over het hele traject en raad Diana zeker aan!!
-
Groene Boord 1
8Prima makelaar, die mij heel goed begeleid heeft in het verkooptraject. Woning was snel verkocht. Prima foto's van de wiming genomen en goede informatievoorziening via de app.
-
Bredastraat 11
9Bij de eerste kennismaking hadden we direct een goed gevoel bij Diana Makelaardij. We zijn gedurende het hele proces prettig en professioneel begeleid, met fijne en duidelijke communicatie. Alles werd snel opgepakt en goed geregeld, wat voor veel vertrouwen zorgde. De geadviseerde verkoopprijs was realistisch. We kijken terug op een zeer fijne samenwerking!