Kempen Oberdorf
"Thuis in wonen en verzekeren"
Kempen Oberdorf staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid in de woningmarkt. Met een team dat op maat werkt, bieden we ondersteuning bij aankoop, verkoop, verhuur en taxaties. Onze kennis van de regio Sittard, Geleen, Born en Stein is uitgebreid, zodat we jou perfect kunnen begeleiden. We combineren luisterend oor met enthousiastieke aanpak, zodat je vertrouwd bent met elke stap. Of het nu gaat om een droomwoning, hypotheek of verz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Op de Kraonkel 59
6161TR Geleen
€ 205.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Markt 59
6191JJ Beek
€ 250.000 k.k.
€ 3.731/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dorine Verschureplein 14
6181AS Elsloo
€ 295.000 k.k.
€ 2.892/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Eloystraat 38
6166XR Geleen
€ 210.000 k.k.
€ 2.692/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bourgognestraat 22
6191HZ Beek
€ 650.000 k.k.
€ 2.434/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 267 m²
- Perceeloppervlakte
- 2130 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Doctor Schaepmanlaan 12
6191BN Beek
€ 998.000 k.k.
€ 2.683/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 372 m²
- Perceeloppervlakte
- 1441 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Stationsstraat 114 b
10Alles was top geregeld, ik zou deze makelaar aanbevelen voor de bemiddeling bij de verkoop van je woning,
-
Graetheidelaan 23
8Kempen en Oderdorf is een fijne makelaar met vriendelijke contact. Echter vonden wij dat het proactieve soms ontbrak en wij als verkopers actief contact moesten zoeken bij bepaalde fases in het proces, zoals geen biedingen telefoontje en dat was het (wat nu? We werden beetje in diepe gegooid) en het was muisstil tijdens de voorwaardelijke fase wat onnodige onrust opleverde aan onze zijde. Het contact was echter altijd vriendelijk, behulpzaam en deskundig. Voorbereidingen werden …
-
Swentiboldlaan 32
10De makelaar was vriendelijke en betrokken. Geen moeite was teveel. Over de prijs/kwaliteitverhouding heb ik geen oordeel. Ik vind het vreselijk duur, maar dat telt voor alle makelaars. Bovendien heb ik geen idee wat de totale kosten zijn die de makelaar maakte, wat de vaste lasten zijn en hoeveel de winstmarge bedraagt.
-
Meexstraat 18
9Het contact verliep goed en correct. Men was erg vriendelijk en behulpzaam ook aan de telefoon. Dachten mee. Ook van de kopers van mijn huis kreeg ik zeer positieve reacties over de makelaar.
-
Heirstraat 54
10Heel fijne ervaring gehad met Kempen & Oberdorf! Lekker persoonlijk, snel in communicatie en ze dachten overal in mee. Dankzij hun inzet was het huis van pap zo verkocht. Echt een topteam!