In Heeg en de omgeving staat Schrale makelaars en rentmeesters o.g. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op recreatie- en agrarisch vastgoed biedt het kantoor specialistische kennis die aansluit bij de wensen van zowel particulieren als professionals. Uw vertrouwen is ons belangrijkste kapitaal. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Wi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pikesyl 7 A
8617LH Abbega
€ 850.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 4685 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nijewâl 22
8621BR Heeg
€ 330.000 k.k.
€ 4.853/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Pôle 3
8611JG Gaastmeer
€ 639.000 k.k.
€ 5.238/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 454 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
De Opper 12 26
8621DZ Heeg
€ 279.000 k.k.
€ 4.650/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Gouden Boaijum 154
8621JW Heeg
€ 445.000 k.k.
€ 5.426/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 355 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
It Eilân 32
8621CS Heeg
€ 249.000 k.k.
€ 3.716/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Gouden Boaijum 154
10Het contact met de makelaar was direct persoonlijk. Makelaar Tjeerd Schrale is bekwaam, hoffelijk, beminnelijk en hij heeft een luisterende houding.
-
Vosseleane 1
9Deskundigheid is duidelijk, waarbij eigen inbreng van verkoper wordt gewaardeerd. Overleg verliep soepel waarbij gemakkelijk tussentijds kontakt gelegd kon worden gelegd
-
Hagenadyk 7
9Aangename en deskundige begeleiding. Goede communicatie. Goede taxatie binnen de grenzen van de markt.
-
Wartenterp 17
10Vakkundig, ervaren en punctueel. Heeft kennis van zaken. Straalt rust en vertrouwen uit. Altijd bereikbaar.
-
Gouden Boaijum 202
10Contact met Tjeerd Schrale was zeer prettig en ;professioneel. Geweldige foto's met een mooie duidelijke presentatie. Huis is in 3 dagen verkocht per opbod. Natuurlijk ben ik over dat resultaat zeer tevreden maar vooral over de ontlasting door de makelaar als eigenaar. Hierdoor ben ik ontzorgt.
-
It Bûtlân 25 C
10Zeer goede eerste indruk, blijkt een goede inschatting gemaakt te hebben over een geschikte vraagprijs, prima communicatie en afwikkeling.
-
Gouden Boaijum 110
8Erg vlotte en professionele samenwerking. Kent de markt heel goed. Ons huisje was zo verkocht terwijl andere huisjes, op zelfde park, via andere makelaars, lang te koop stonden. Zork je weinig kopzorgen, ga naar Schrale in Heeg.
-
Himdyk 21