Sinds 1987 is Makelaardij Hoekstra een vertrouwd gezicht in Friesland. Vanuit kantoren in Leeuwarden, Heerenveen, Sneek en Joure bieden we uitgebreide dienstverlening over de hele provincie. Onze medewerkers zijn dagelijks bereid om u te helpen met alle aspecten van de woningmarkt. Onze expertise omvat zowel particulier als commercieel onroerend goed, van aankoop tot verkoop en verhuur. Bovendien zijn we actief in taxaties, vastgoedbehe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mienewei 22
8491AG Akkrum
€ 520.000 k.k.
€ 3.467/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Willem Lodewijkstraat 61
9291MZ Kollum
€ 325.000 k.k.
€ 3.218/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
de Swurden 8
8447EA Heerenveen
€ 417.500 k.k.
€ 3.662/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 697 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molenweg 35
8414LK Nieuwehorne
€ 385.000 k.k.
€ 3.031/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 475 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zwette 17
8446ME Heerenveen
€ 379.000 k.k.
€ 2.938/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Wulpstraat 1
8446GE Heerenveen
€ 379.000 k.k.
€ 3.032/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (13)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
13 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
-
Praam 7
9Goed maar niet goedkoop. Je betaalt wel hoge Makelaarskosten maar we zijn zeer tevreden. We bevelen deze makelaar van harte aan.
-
Ald Swettebuorren 7
9Makkelijk in contact. Goed ondersteund bij alle administratieve zaken. Altijd bereikbaar voor vragen.
-
Jacob Hepkemastraat 11
9Het plan was 3 makelaars uit te nodigen, Jimte Jan was de eerste en ook de laatste. Het gesprek was goed, veel kennis en het gevoel was goed, er was gelijk een goeie klik. Wat ons ook erg aansprak is dat hij de kopers genoeg tijd wou geven en er geen haast bezichtigingen van wou maken. Kortom wij zijn erg tevreden over deze makelaar en raden hem zeker aan van uit ons eigen ervaring. Groet bewoners Jacob Hepkemastraat 11
-
Page 6
10Altijd spannend wanneer jouw huis in de verkoop komt. Wanneer het geen standaard huis is. Eddy zag wel de potentie. Goede presentatie en omschrijving. Gelukkig is het huis binnen 2 maand verkocht. De makelaar Eddy was duidelijk met afspraken en transparant en gaf goede terug koppeling na elke bezichtigingen. Hier spreekt een tevreden koppel verkopers.
-
Nieuwburen 84
10Heb door omstandigheden met 3 makelaars te maken gehad. Het contact met de 3e makelaar, Jimte Jan Abma verliep erg plezierig. Korte lijnen. Hij hield me goed op de hoogte van de ontwikkelingen. Zowel via app als telefonisch. Gaf deskundig advies welke stappen te nemen. Blij met zijn hulp!!