In Gorinchem staat Meerhuis voor uw makelaardij bekend als betrouwbaar en gedetailleerd. Wij helpen u met vertrouwen en professionaliteit bij het kopen, verkopen of huren van woningen. Onze focus ligt op persoonlijke begeleiding en kwaliteit, zodat u zich volledig op uw woonwensen kunt richten. Wij bieden een uitgebreid aanbod op het gebied van makelaardij, hypotheken en verzekeringen. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wens...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Reigersdreef 30
2959CJ Streefkerk
€ 629.000 k.k.
€ 4.430/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Dorpsstraat 3 D
3366BC Wijngaarden
€ 539.000 k.k.
€ 3.934/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Emmy Frensel Wegenerstraat 24
4207JJ Gorinchem
€ 439.000 k.k.
€ 3.991/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Albert Ruylweg 12
4254EX Sleeuwijk
€ 410.000 k.k.
€ 4.226/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Magnolia 13
2974BR Brandwijk
€ 369.000 k.k.
€ 5.426/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 99 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Jaap de Jongstraat 15
2957KD Nieuw-Lekkerland
€ 389.000 k.k.
€ 4.052/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 107 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (9)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
9 reviews totaal
9 reviews op Google
-
Imk G
2Je krijgt hier hele slechte hulp wanneer je een auto ongeluk heb gehad. Zou hier geen verzekering afsluiten
-
Jytte Viveen
10Onwijs goed geholpen! Niks was te gek. Super tevreden. Aanrader!
-
nawal jwz
10 -
Rean Van der Schoot
10 -
elly vlies
10Goed en vriendelijk geholpen
-
Ad de Haas
10Voor verzekeringen prima, zijn al jaren klant, je wordt prima geholpen.
-
Martin Ras
8Erg goede makelaar met Wobbe van Houwelingen die ons in de verkoop van ons huis prima begeleid heeft. Tevens hebben wij via Meerhuis de hypotheek laten regelen door Wouter-Bas Meerkerk. Ook prima advies en goede deal. Erg tevreden tot dusverre.
-
Bert Eijselendoorn
10Voor al uw Hypotheken en verzekeringen .
-
Hanno van Hoven
10Dankzij het uitgebreide klantenbestand van Meerhuis en het enthousiasme van makelaar de heer Van Houwelingen is ons huis binnen één dag verkocht. De altijd goede bereikbaarheid en snelle reacties hebben wij als zeer prettig ervaren. Wij raden deze makelaar dan ook ten zeerste aan. Fam. van Hoven uit Nieuwendijk.