Makelaar Miranda
"Ik luister naar wat u wilt!"
Makelaar Miranda is een verfrissend makelaarskantoor in Etten-Leur dat zich op de aan- en verkoop van woningen specialiseert. Met een persoonlijke aanpak en duidelijke communicatie zorgt Makelaar Miranda ervoor dat de verkoop of aankoop van een huis soepel verloopt. De nadruk ligt op klantgerichtheid, met 100% persoonlijke aandacht en een heldere benadering. Bij Makelaar Miranda is er geen poespas of overbodige complexiteit. Alles gebeu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kloosterlaan 106
4871TM Etten-Leur
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Aalscholver 9
4872MV Etten-Leur
€ 550.000 k.k.
€ 4.583/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 298 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wilhelminalaan 64
4872BZ Etten-Leur
€ 385.000 k.k.
€ 3.468/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lambertusstraat 76
4872XC Etten-Leur
€ 350.000 k.k.
€ 3.889/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Sprangweg 27 a
4741RD Hoeven
€ 725.000 k.k.
€ 2.184/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 332 m²
- Perceeloppervlakte
- 611 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Buitenhof 45
4871BS Etten-Leur
€ 559.000 k.k.
€ 4.080/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Buitenhof 45
10Kundige begeleiding en service van Makelaar Miranda, zowel in de voorbereiding, de promotie van de woning , de onderhandelingen met partijen als de afronding tot en met verkoop.
-
Lange Brugstraat 9
10Super geholpen, bij dit huis maar ook bij de andere bezichtigingen, en onderhandelingen. Altijd snel reactie, en dat is nodig in deze stressvolle markt.
-
Kloosterlaan 34
10Miranda is Heel vriendelijk, zeer behulpzaam, heeft een goede imput ze weet waar ze het over heeft en staat voor haar klanten helpt waar nodig en is altijd bereikbaar. Zeer prettig!!
-
Laguitensebaan 52
10Super, het is een superlieve makelaar helpt je met watje wil alle vragen die je hebt beantwoord ze en zoekt ook met je mee naar een nieuwe woning
-
Schimmelpennincklaan 42
10Miranda heeft mij geholpen aan een woning. Ze is heel betrokken, realistisch en eerder, en onderneemt direct actie. Super!
-
Vedelring 136
9Contact met Miranda is erg ongedwongen. Fijn mens waardoor de verkoop een vlekkeloos proces was! Miranda bedankt!
-
Hubertuslaan 37
9Contact verliep goed en zakelijk met duidelijke uitleg overal over. Deskundige begeleiding tijdens heel het verkoopproces.
-
Merel 24
9Miranda is erg deskundig met een goede kennis van de markt, ze is heel duidelijk in de communicatie, reageert snel. De verkoop is erg vlot verlopen. Miranda is een heel prettig , toegankelijk persoon, open voor alle vragen. Ik ben erg tevreden over onze samenwerking.