De Huizenbemiddelaar Tilburg Makelaardij
In Tilburg staat De Huizenbemiddelaar Tilburg Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we zowel kopers als verkopers op een professionele manier verder. Onze belofte is om transparant en gedetailleerd te zijn, zodat u altijd weet waar u staat. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op resultaat en klan...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Piusplein 25 04
5038WL Tilburg
€ 585.000 k.k.
€ 4.835/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Drapenierstraat 10
5046RM Tilburg
€ 390.000 k.k.
€ 3.250/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jacob Roggeveenstraat 5
5021SH Tilburg
€ 390.000 k.k.
€ 4.062/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Simon Stevinstraat 38
5025EH Tilburg
€ 360.000 k.k.
€ 3.051/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Havendijk 73 02
5017AL Tilburg
€ 775.000 k.k.
€ 6.681/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Piusstraat 371
5021JB Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 3.373/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
P van Laarhoven
10Harald is een uiterst correcte, kundige en betrouwbare makelaar. Iemand die je kunt vertrouwen.
-
Wolvegastraat 98
9Makelaar heeft op snelle professionele manier ons huis binnen 2 weken verkocht. Begeleiding was prima en stelde ons gerust op een goed verloop van het proces. Zeker een aanrader.
-
Bo Rosch
10Heel tevreden over de verkoop van onze woning. Prettige, duidelijk communicatie. Dankjewel Harald!
-
Dreischorstraat 48
10Geen gladde praatjes of lose beloften. Gewoon een deskundige makelaar die duidelijk en efficiënt werkt. Helemaal top dus!
-
Eric Berns
10Harald is een zeer fijne makelaar. Heldere communicatie en prettig persoon.
-
Moeskroenstraat 24
10Zeer goede en realistische advisering en begeleiding bij het verkoopproces. Goed toegankelijk en kennis van de markt.
-
As De Boer
10Harald beloofde ons ervoor te zorgen dat we meer dan tevreden zouden zijn over verkoop van het huis van onze moeder. En dat is absoluut waar. Altijd bereikbaar, denkt goed mee, kortom een hele fijne makelaar die ik iedereen zou aanraden.
-
Gouwe 64
10De begeleiding en communicatie met deze makelaar is heel prettig. Het advies is ook kundig en uit zich in het gewenste resultaat.
-
Crystal Kwee
10Super tevreden over Harald! Altijd bereikbaar, het glas is half vol en denkt creatief mee in oplossingen. Hij stond aan onze zijde tijdens het kopen van een huis en dat was meer dan waardevol, super blij met de gedegen begeleiding.