thuis bij Elsalien makelaardij
"Ik (ver)koop geen huis, maar een thuis."
Makelaardij ‘thuis bij Elsalien’ staat voor een persoonlijke en dichtbij benadering, waarin zakelijke scherpte en enthousiasme centraal staan. De focus ligt op een heldere aanpak, gekenmerkt door een vrouwelijke touch die zorgt voor extra aandacht voor de klant. Elke stap wordt genomen met maximale betrokkenheid bij uw wensen en behoeften. Deze makelaar kijkt niet alleen naar de feiten, maar ook naar het gevoel dat een woning oproept. D...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Saliënbos 2
2223TL Katwijk
€ 545.000 k.k.
€ 5.093/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hyacinthstraat 26
2201BX Noordwijk
€ 485.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Guldemondvaart 31
2211JB Noordwijkerhout
€ 460.000 k.k.
€ 4.340/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Stakman Bossestraat 46
2203GK Noordwijk
€ 595.000 k.k.
€ 4.312/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Frans Halslaan 177
2343ED Oegstgeest
€ 375.000 k.k.
€ 4.518/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Stevenstraat 10
2203BT Noordwijk
€ 495.000 k.k.
€ 4.160/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (128)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
128 reviews totaal
Funda
63 reviews op Funda
65 reviews op Google
-
Liduinalaan 12
10Elsalien is enorm professioneel, bereikbaar en meedenkend. Bij elke stap overlegt ze en staat ze open voor een ander mening. Erg prettig om mee samen te werken en dus een echte aanrader!
-
Aalscholveroord 1
10We hebben zeer prettig contact gehad met Elsalien. De communicatie verliep uitstekend en ze dacht actief met ons mee gedurende het hele proces. Bij iedere afspraak was ze goed voorbereid en ze heeft ons bovendien waardevol geholpen met de kleine, maar belangrijke details bij het kopen en bieden op huizen. Al met al een fijne en professionele begeleiding die wij zeker aanbevelen!
-
Max Van der tweel
10 -
Pieter van Hemerenplantsoen 8
10Elsalien. Ga met haar op reis. En het word een succes. Maakt waar wat ze verteld/beloofd. We hebben sinds dag één alle vertrouwen in haar gehad. We hebben alles aan haar over kunnen dragen, ze ontneemt al jou zorg. Snel in reageren, niets is haar teveel. Heeft echt kennis en verstand van zaken. Ze is direct en goud eerlijk! Wij hebben zowel aankoop als verkoop met Elsalien mogen en kunnen doen. We zouden zo weer het avontuur met haar aan gaan. Iedereen verdient een Elsalien. …
-
Narcisstraat 16
10Elsalien is een zeer deskundige makelaar. Kijkt goed om zich heen wat er in de markt gebeurd, en maakt daarop haar plan. Altijd bereikbaar voor vragen. Zeer heldere communicatie. Dit maakt haar 1 van de betere makelaars in de omgeving.