Coen Absil Onroerende Zaken
In Broekhuizen staat Coen Absil Onroerende Zaken voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor gedetailleerd en transparant advies voor zowel kopers als verkopers. Uw wensen staan centraal, en we werken met passie om de juiste oplossing te vinden. Het kantoor staat bekend om een klantgerichte aanpak, waarbij ervaring en deskundigheid de basis vormen voor elke transactie. Door gebru...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pastoor Goossensstraat 3
5921CW Venlo
€ 319.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 100 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kaumeshoek 16
5986NB Beringe
€ 549.500 k.k.
€ 3.232/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Roomweg 46 A
5985NV Grashoek
€ 429.000 k.k.
€ 3.900/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuwenhofweg 12
5962NS Melderslo
€ 625.000 k.k.
€ 4.167/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 5162 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Den Bogerd 9
5864BK Meerlo
€ 579.000 k.k.
€ 2.412/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 991 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Kranestraat 3 d
5961GW Horst
€ 379.000 k.k.
€ 3.989/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
29 reviews op Google
-
Aik Verlinden
2Woningen blijven maandenlang op funda en op de website staan terwijl ze al lang en breed verkocht zijn
-
Ola Jankowska
2zeer slechte communicatie, geen vertrouwen meer
-
E C
2Website waardeloos, huizen al jaren niet meer te koop.
-
Frank Meulendijks
2Dit bedrijf is een aanfluiting voor de gehele vastgoedsector, de website is niet up to date , huizen die allang zijn verkocht staan er nog op en ook op Funda heeft hij huizen te koop staan die al verkocht zijn. Reageert niet op mails , het is gewoon een een flapdrol die de vastgoedsector geen goed doet. Mijn advies is , wil je je huis verkopen of een huis kopen ga dan niet met dit bedrijf in zee.
-
Vincent - local guide
8Website bezocht. Ovwr het algemeen goed omschreven en afgebeelde immobilien, echter is het surfen door de foto's (doordat deze in en uit beeld glijden) wat mij duizelig maakt.
-
Vincent
-
Mimi Dicious
2Website is niet up to date, al jaren niet meer. Mails worden nooit beantwoord, Op bezichtigingsverzoeken wordt niet gereageerd; mede omdat de huizen blijkbaar al verkocht zijn. Hierover gebeld, blijken de huizen al heeeeel lang niet meer beschikbaar te zijn… Eigenaar deed alsof hij van niks wist… alsof hij niet dagelijks 20 telefoontjes over hetzelfde ding ontvangt… schei toch uit! Na het lezen van de rest van de reviews, besloten niet met dit waardeloze bedrijf in zee te gaan.