Haarlem-Noord is een levendig stadsdeel met veelzijdige buurten, elk met hun eigen karakter. Onze makelaars kennen deze gebieden goed en geven daarom gerichte adviezen bij de aankoop of verkoop van een woning. In een markt die snel verandert, zorgen wij ervoor dat je altijd op de hoogte bent en het beste resultaat behaalt. Onze werkwijze is persoonlijk en transparant. Vanaf het eerste gesprek tot de overdracht horen wij mee en adviseren...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sparrenstraat 32
2023WX Haarlem
€ 985.000 k.k.
€ 6.567/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Marnixstraat 156
2023RK Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.296/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Delistraat 90
2022ZC Haarlem
€ 650.000 k.k.
€ 5.603/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Meeuwenstraat 94
2025ZD Haarlem
€ 385.000 k.k.
€ 4.873/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 40 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schoterweg 144 A
2021HT Haarlem
€ 265.000 k.k.
€ 5.761/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Celebesstraat 17
2022XH Haarlem
€ 550.000 k.k.
€ 6.395/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
34 reviews op Google
-
Ellen Venings
10 -
André den Nieuwenboer
8Het was prettig om duidelijke afspraken te hebben kunnen maken over de doelgroep kopers die wij wilden bereiken. Ook de communicatie tijdens het biedproces verliep soepel. Speciale dank voor de immer snelle en adequate reactie van de back office bij vragen onzerzijds!
-
Laurens Reaellaan 26 II
9Puur makelaars heeft ons uitstekend geholpen en begeleid bij de Verkoop van ons huis. En ons in alle opzichten uitstekend begeleid en ons advies voorzien bij de verkoop
-
Ton van Beelen
10 -
Vroomstraat 9
9Vlot, deskundig en goede adviezen. Prettige mensen. Het huis werd snel geinspecteerd en er werden adviezen gegeven voor de presentatie. Het huis werd vlot verkocht.
-
Jeroen Kuerble
10Het team van Puur heeft mijn appartement in Haarlem verkocht en ik ben erg te spreken over de samenwerking. Ik heb gekozen voor Puur omdat ze in 2016 mijn vorige woning ook hebben verkocht en ik daar ook erg tevreden over was.
-
Meeuwenstraat 96
8contact liep goed, makelaar was dskundig, verder heb ik niks te melden, maar ontzettend irritant van Funda dat ik dit vol moet schrijven.
-
Semarangstraat 23
9Heldere afspraken, goede adviezen en vriendelijke makelaars ! Duidelijke communicatie en goede bereikbaarheid is erg belangrijk, dank!
-
Tjerk de Blaauw
8Wij zijn uitstekend begeleid bij de verkoop van ons appartement door Puur Makelaars. Ze pakten zeer snel en accuraat de zaken op. En zijn bijzonder tevreden.