Makelaarskantoor BEN
"Jarenlange ervaring in een enthousiast team!"
Makelaarskantoor BEN staat voor een fullservice aanpak met gecertificeerde en betrokken makelaars die enthousiast zijn over hun werk. Onze benadering is persoonlijk en gebaseerd op een zakelijke relatie die verder gaat dan alleen de begeleiding bij een transactie. Wij kijken naar elke relatie als iets uniek en passen ons daarom aan met een specifieke aanpak. Onze kennis van de markt en ons uitgebreide netwerk zijn essentieel om betrouwb...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Eva Besnyöstraat 374
1087LM Amsterdam
€ 500.000 k.k.
€ 5.618/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Alexanderkade 16 A
1018CL Amsterdam
€ 615.000 k.k.
€ 9.318/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
IJburglaan 1442
1087KG Amsterdam
€ 695.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Boeckenburg 45
1082CT Amsterdam
€ 500.000 k.k.
€ 7.576/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nieuwevaart 151
1018ZM Amsterdam
€ 500.000 k.k.
€ 8.621/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Lisdoddelaan 36
1087KA Amsterdam
€ 1.995.000 k.k.
€ 9.151/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
-
Jan Vrijmanstraat 209
10De makelaars bij Ben zijn zeer kundig, erg vriendelijk en hebben een mooie verkoopprijs voor onze woning weten te realiseren. Ik zou Ben zeker aanbevelen!
-
Quashibastraat 42 A
8Ben Makelaars heeft onze woning aan de Quashibastraat 42A succesvol verkocht en wij zijn zeer tevreden over het hele traject. De communicatie met Ester was helder en prettig, de aanpak professioneel en we werden goed begeleid van begin tot eind. Wij kijken terug op een fijne samenwerking en raden Ben Makelaars daarom ook van harte aan.
-
Eef Kamerbeekstraat 532
10Goede begeleiding en fijne mensen. Kantoor reageert adequaat. Goede kennis van de markt. Zal de volgende keer opnieuw gebruik maken van de die diensten van Benuwmakelaar
-
Wagengouw 6
10Ester Kampinga is een hele fijne makelaar, zakelijk is ze heel adequaat in haar ondersteuning bij de bieding en het aankoopproces, en persoonlijk in het contact is ze heel prettig om mee samen te werken. We kunnen haar van harte aanbevelen!
-
Jan Haringstraat 15 H
10Topper! Onze vaste makelaar!! Zal ze altijd aanbevelen. Niels, Ester en het team staan altijd voor je klaar!
-
Lodewijk Tripstraat 24 3
9Ik kan iedereen Ester van Makelaarskantoor BEN van harte aanraden. Het contact verliep heel prettig, ze zet zich volledig in, kent de Amsterdamse markt door en door en gaat altijd door tot het beste resultaat bereikt is.