Portegies Makelaars
In Beverwijk staat Portegies Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op de regio, helpen we zowel kopers als verkopers bij het vinden van de juiste oplossing. Onze belofte is om transparant, gedetailleerd en met respect te werken, zodat u zich altijd goed op uw gemak voelt. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Onze werkwijze is gericht op het luisteren naar uw wens...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Westzijde 244 A
1506GH Zaandam
€ 235.000 k.k.
€ 7.581/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 31 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Zeestraat 50
1942AR Beverwijk
€ 295.000 k.k.
€ 4.403/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jan van Bergenstraat 48
1962VL Heemskerk
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Acacialaan 40
1943GS Beverwijk
€ 415.000 k.k.
€ 3.990/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Breestraat 44
1941EK Beverwijk
€ 315.000 k.k.
€ 4.565/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kennemerhof 6 D
1942AJ Beverwijk
€ 290.000 k.k.
€ 4.265/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (42)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
42 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
28 reviews op Google
-
Koningstraat 127 A
10Peter Paul Portegies is een vakkundig makelaar die goed meedenkt met zijn klanten. Het contact verloopt altijd zeer soepel, hij denkt oplossingsgericht en pakt dingen direct aan. Als je voor hem kiest dan weet je dat het goed komt. Bovendien is hij een uiterst sympathiek persoon.
-
Dr. Schuitstraat 7
9Peter Paul is een bevlogen makelaar, pro actief en reageert snel. Heeft ons tijdens het traject van goede adviezen voorzien. Zou hem zeker aanbevelen.
-
Jose Lensink
10Huis verkocht met hulp van makelaar Peter Paul Portegies. Alles snel geregeld, van fotoshoot tot de advertentie op Funda. Regelmatig contact met hem, op zijn eigen intitiatief. Heeft ons ook geholpen met tijdelijke opslag van spullen. Leuke relaxte man die het hele proces minder stressvol heeft gemaakt.
-
Heemskerkerweg 97
10Petrr Paul is een super makelaar. Hij is eerlijk en heeft goede tips. Ook het huis heeft hij voor ons aan de juiste persoon verkocht.
-
Deken Waarestraat 40
10Peter-Paul heeft ons met alles super goed geholpen en je merkt direct dat hij helemaal thuis is in deze regio. Zeker aan te raden!
-
Breestraat 44 A
10Mijn makelaar was prima bereikbaar. Ook was hij actief bij het zoeken van potentiële kopers. En de periode dat het appartement te koop stond was kort.
-
Oostertuinen 64
10De makelaar heeft ons erg goed geholpen met de verkoop en aankoop van ons huis, veel kennis en ervaring en bovenal erg prettig contact.