De Bree Makelaars staat voor betrouwbare begeleiding bij de verkoop, aankoop en taxatie van woningen in Utrecht en omgeving. Door kennis van de lokale markt te combineren met persoonlijke aandacht, zorgen wij voor een doordachte aanpak die leidt tot het beste resultaat. Onze ervaring en focus op klantgerichtheid maken ons de ideale partner bij elke transactie. Met vestigingen in Utrecht en Amersfoort zijn wij actief in een breed werkgeb...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Paardensprongstraat 11
3554EK Utrecht
€ 550.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 104 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oudenoord 333
3513EP Utrecht
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 6
-
- Aangekocht
Laan van Vollenhove 118
3706AA Zeist
€ 340.000 k.k.
€ 3.178/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Herenweg 53 B
3513CC Utrecht
€ 375.000 k.k.
€ 7.353/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Goedestraat 125
3572RS Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 7.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 59 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Narcisstraat 2
3551ER Utrecht
€ 515.000 k.k.
€ 5.988/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (73)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
73 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
48 reviews op Google
-
Ronald van der Laan
10Goede makelaar die goed inspeelt op de wensen van de klant met veel kennis en ervaring van zijn regio. Is betrokken bij advisering en zakelijk als het nodig is. Dus doen....
-
bernice engelen
10Ik heb Bree Makelaars ervaren als zeer kundig, vriendelijk en betrokken. Bas heeft mij volledig ontzorgd in het – toch wel spannende – proces van het kopen van mijn eerste huis, en met succes. Zeker een aanrader!
-
Jan
10Ontzettend goed geholpen door Danielle van de Bree makelaars bij de aankoop van onze nieuwe woning. Persoonlijk en snel contact, ze zijn zeker aan te raden!
-
Barnsteenlaan 35
10Uitstekende contacten en begeleiding en tot een goede verkoopprijs gekomen. We werden ontzorgd en we waren blij met de goede expertise.
-
Rens
10Goed geholpen! Makelaar is eerlijk over de woning, ook als ze het niets vinden. Als ik iets nodig had, kon ik gelijk appen of bellen. Ben tevreden.
-
deon poon
10Kort gezegd. Snelle service en duidelijke afspraken.
-
Marieke Hart
10Danielle was vriendelijk, duidelijk en deskundig. Ze heeft ons goed geholpen.
-
Muntkade 8 C3
9Prettig contact zowel telefonisch als via Whatsapp. Tijdig overleg indien nodig en goede presentatie van de woning.
-
Merelstraat 58
9Makelaar Danielle van de Bree Makelaars heeft een uitstekende job gedaan, was creatief en doortastend. Zij luisterde naar onze ideeën, gaf kundige feedback. Ook de samenwerking met de door haar voorgestelde fotografe verliep uitstekend. Wij kunnen haar en het kantoor zeker aanbevelen.