Direct naar de inhoud
Logo van Slot Makelaardij o.g. BV

Burgemeester Rijnderslaan 380

1185MC Amstelveen • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 1.150.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 24.850

2% overdrachtsbelasting (€ 23.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 1.174.850

Koopprijs /m²: € 8.582

Fotogalerij

Omschrijving

- Instap klaar: Geen verbouwingen nodig, direct beschikbaar voor bewoning - Hoogwaardige afwerking: Elk detail is met zorg en aandacht afgewerkt voor een luxe uitstraling - Gestoffeerd: Appartement wordt gestoffeerd aangeboden - Energielabel A++: Duurzaam en energiezuinig - Drie slaapkamers - Twee badkamers: Ideaal voor gezinnen en gasten - Groot balkon met groen uitzicht op het zuiden - Parkeerplaats: parkeerplaats in de ondergrondse garage is inbegrepen in de prijs, zodat je altijd verzekerd bent van een plek - Ruime berging: Voor fietsen en opslag, handig en toegankelijk VOLLEDIGE BESCHRIJVING Dit exclusieve appartement met een woonoppervlakte van 130m² verwelkomt je met een gevoel van ruimte en licht. De sfeervolle living met open woonkeuken in het midden zorgt voor een ruimtelijke atmosfeer. Het balkon op het zuiden is de ideale plek om te ontspannen met een goed boek of om te genieten van een gezellige borrel met vrienden. Er zijn drie slaapkamers aanwezig. De grootste slaapkamer heeft een eigen en-suite badkamer, compleet met ligbad, een inloopdouche en een toilet en is stijlvol afgewerkt . De tweede badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en heeft dezelfde luxe uitstraling. Deze badkamer is vanuit de hal die naar de slaapvertrekken leidt te bereiken. Ook het separate toilet en kast met de technische installaties en wasmachine/droger aansluiting zijn vanuit deze hal bereikbaar. Een belangrijk kenmerk van dit appartement is het energielabel A++. Dit betekent niet alleen lagere energierekeningen, maar ook een kleinere ecologische voetafdruk. Dichtbij het bruisende Stadshart Amstelveen, met zijn uitgebreide aanbod aan winkels, restaurants en culturele voorzieningen. Alles wat je nodig hebt, van supermarkten tot gezellige cafés, ligt binnen handbereik. EXCLUSIEF EN MODERN WONEN Dit appartement is meer dan alleen een plek om te wonen; het is een statement van luxe en comfort. Instap klaar en met een groot balkon op het zuiden, biedt het een prachtig uitzicht. Omringd door luxe en met elke stadse voorziening binnen handbereik, breng je hier je dagen door. In de maandelijkse VvE bijdrage is o.a. ook tuinonderhoud opgenomen, de service van een huismeester en een tijdelijk ingehuurde adviseur ter ondersteuning van het bestuur van de Hoofd VvE tijdens de opstartfase. De A9 ondergaat momenteel een transformatie. Eind 2025 rijdt het verkeer ondergronds. Naar verwachting zijn in 2027 de groene overkappingen gereed, waardoor het uitzicht aan de voorzijde van The Mayor sterk verbetert. Dankzij deze groene parkachtige overkappingen kunt u de A9 eenvoudig oversteken. Voor meer informatie over dit project, bezoek de website van Rijkswaterstaat.

Hypotheek berekenen

€ 1.150.000

Kosten koper (geschat): € 24.850

2% overdrachtsbelasting (€ 23.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 1.174.850

3,04%

Jaarlijks

%

€ 57.500

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 1.150.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Tussenverdieping (corridorflat)

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
134 m²
Inhoud
456 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
7 m²
Externe bergruimte
7 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2022
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Warm water
Centrale voorziening
Energielabel
A++

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In centrum
Berging
Box
Parkeren
Parkeergarage
Garage type
Parkeerkelder

Planning

Aangeboden sinds
15-09-2025

Badkamer voorzieningen

2 inloopdouches, vloerverwarming, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, ligbad, en toilet

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1185

Google Maps

Locatie van Amstelveen

Verken Amstelveen en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Amstelveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Amstelveen. In 2026 waren er 95.836 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 568.000.

Inwoners

95.836

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 568.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 44.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.710

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Amstelveen
Jaar Inwoners
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Amstelveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Opleidingsniveau

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Herkomst inwoners (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

11.686

Label C

10.571

Label B

6.505

Label E

5.388

Label D

4.025

Label F

2.365

Label G

1.454

Label A+

1.434

Label A+++

1.035

Label A++

935

Label A++++

129

Label A+++++

9

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Amstelveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Elektriciteit: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Elektriciteit: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Elektriciteit: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Elektriciteit: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Elektriciteit: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Elektriciteit: 4.130

Bedrijvigheid in Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 14.125

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Amstelveen
Periode Misdrijven
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Amstelveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Amstelveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer woningen in Amstelveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.