Direct naar de inhoud
Logo van Amstel Property Agency

Rembrandtweg 342

1181HB Amstelveen • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 425.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 10.350

2% overdrachtsbelasting (€ 8.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 435.350

Koopprijs /m²: € 6.159

Fotogalerij

Omschrijving

Ruim en licht 3-kamerappartement van ca. 69 m² gelegen op de eerste verdieping van een verzorgd appartementencomplex in de populaire wijk Elsrijk. De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, een zonnig balkon bereikbaar via de keuken, een moderne badkamer en een separate berging op de begane grond. Dankzij de centrale ligging bevinden het Stadshart van Amstelveen, winkels, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen zich op korte afstand. Indeling: Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de woning op de eerste verdieping. Entree met hal en toegang tot vrijwel alle vertrekken. De ruime en lichte woonkamer beschikt over grote raampartijen, een sfeervolle haard en een prettige lichtinval. Vanuit de woonkamer heeft u een vrij uitzicht over de groene omgeving. De moderne keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast/vriezer en vaatwasser. Vanuit de keuken is het balkon aan de achterzijde bereikbaar. Het appartement beschikt over twee slaapkamers van goed formaat. De hoofdslaapkamer biedt toegang tot een tweede balkon en voldoende ruimte voor een grote kledingkast. De tweede slaapkamer is ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer. De moderne badkamer is stijlvol afgewerkt en voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig. Tevens beschikt de woning over een praktische inpandige kast met aansluiting voor wasmachine en droger. Op de begane grond bevindt zich een separate berging. Ligging: De woning is gelegen aan de geliefde Rembrandtweg in de wijk Elsrijk, een centrale en groene locatie in Amstelveen. Het luxe winkelcentrum Stadshart Amstelveen met een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants, cultuur en openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand. Ook scholen, sportfaciliteiten en uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol en de Zuidas zijn uitstekend bereikbaar. Parkeren: Parkeren is mogelijk via een parkeervergunning, welke direct beschikbaar is. Daarnaast geldt betaald parkeren in de directe omgeving. Bijzonderheden: - Woonoppervlakte ca. 69 m² - Gelegen op de eerste verdieping - Twee slaapkamers - Balkon bereikbaar via de keuken - Tweede balkon aan slaapkamerzijde - Separate berging op de begane grond - Moderne badkamer met inloopdouche en wastafel - Keuken met diverse inbouwapparatuur - Verwarming middels Nefit Economy HR CV-ketel - Energielabel C - Centrale ligging nabij Stadshart Amstelveen - Oplevering in overleg

Hypotheek berekenen

€ 425.000

Kosten koper (geschat): € 10.350

2% overdrachtsbelasting (€ 8.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 435.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 21.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 425.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Portiekwoning (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
221 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
6 m²
Externe bergruimte
5 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1959
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Combiketel
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE periodieke bijdrage
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Nee

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en open ligging
Berging
Box
Parkeren
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
15-05-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Natuurlijke ventilatie

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1181

Google Maps

Locatie van Amstelveen

Verken Amstelveen en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Amstelveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Amstelveen. In 2026 waren er 95.836 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 568.000.

Inwoners

95.836

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 568.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 44.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.710

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Amstelveen
Jaar Inwoners
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Amstelveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Opleidingsniveau

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Herkomst inwoners (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

11.686

Label C

10.571

Label B

6.505

Label E

5.388

Label D

4.025

Label F

2.365

Label G

1.454

Label A+

1.434

Label A+++

1.035

Label A++

935

Label A++++

129

Label A+++++

9

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Amstelveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.120 • Elektriciteit: 3.070

Huurwoning

Gas: 700 • Elektriciteit: 1.980

Koopwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 2.990

Appartement

Gas: 600 • Elektriciteit: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Elektriciteit: 2.830

Vrijstaande woning

Gas: 1.680 • Elektriciteit: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.440 • Elektriciteit: 4.130

Bedrijvigheid in Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 14.125

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Amstelveen
Periode Misdrijven
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Amstelveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Amstelveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer woningen in Amstelveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.