Direct naar de inhoud
Logo van Goed Geregeld Makelaardij

de Houtakker 1

6681CW Bemmel • Gelderland

Beschikbaar

€ 550.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 12.850

2% overdrachtsbelasting (€ 11.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 562.850

Koopprijs /m²: € 3.929

Fotogalerij

Omschrijving

De Houtakker 1 in Bemmel Comfortabel wonen in een ruime gezinswoning met garage en een mooie tuin ligt nu binnen handbereik! Deze twee onder een kap woning beschikt over maar liefst 140 m² aan woonoppervlakte en een perceel van 508 m², mooie cijfers voor een huis waar comfort en praktisch wonen hand in hand gaan. Dit is een plek waar u heerlijk rustig woont, terwijl u toch profiteert van een gunstige ligging nabij het centrum van Bemmel en de uitvalswegen. Uw auto parkeert u gemakkelijk op de royale oprit. Eenmaal binnen merkt u dat dit een woning is die veel comfort biedt. Een grote woonkamer met veel ramen zorgen voor veel lichtinval. De neutrale styling met een betonlook marmoleum vloer met vloerverwarming op de begane grond maken het plaatje compleet! Aan de achterzijde is de woning voorzien van een uitbouw, hier bevinden zich de tuinkamer met openslaande tuindeuren en een royale bijkeuken voorzien van de witgoed aansluitingen. Op de 1e en 2e verdieping beschikt de woning over 4 grote slaapkamers met airconditioning De enorme achtertuin op het westen biedt u veel privacy, hier kunt u heerlijk tot in de late uurtjes genieten van de zon. Heeft u interesse? Plan gauw een bezichtiging! Indeling: Begane grond: Hal met trapopgang, meterkast, modern toilet met fonteintje, royale L-vormige woonkamer, tuinkamer met lichtstraat en openslaande deuren, open keuken voorzien van inbouw apparatuur waaronder een vaatwasser, gaskookplaat, afzuigschouw, combi-oven/magnetron en koelkast, bijkeuken voorzien van wasmachineaansluiting, Solartube en een vast kastenwand, via een deur is de garage en tuin bereikbaar. 1e verdieping: overloop, 3 ruime slaapkamers allen voorzien van vaste kasten, moderne badkamer voorzien van royale inloopdouche, 2e toilet en wastafelmeubel. 2e verdieping: via vaste trap bereikbaar, voorzolder met cv-opstelling en vaste kasten met veel bergruimte, royale 4e slaapkamer met dakvenster en vaste kastruimte. Bijzonderheden: - Gelegen aan de rand van Bemmel, nabij het centrum en de uitvalswegen; - Goed onderhouden woonhuis; - Begane grond met uitbouw voorzien van een betonlook marmoleum vloer met vloerverwarming; - 1e en 2e verdieping voorzien van split-unit airconditioning (Inverter, kan ook verwarmen); - Schilderwerk buitenzijde uitgevoerd in 2022 en zonkant in 2026; - Geheel geïsoleerde woning, energielabel B; - CV HR-combiketel Nefit Trendline CW5 bj. 2015 (eigendom); - Op het westen gelegen royale achtertuin met twee terrassen en een achterom; - Grote garage met vaste kast en openslaande deuren naar oprit voor meerdere auto’s. Algemeen: Bouwjaar 1985, inhoud ca. 526 m³, gebruiksoppervlakte wonen 140 m², overig inpandige ruimte 20 m², gebouwgebonden buitenruimte 0 m², externe bergruimte 0 m², perceel 508 m². Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: € 550.000,00 k.k.

Hypotheek berekenen

€ 550.000

Kosten koper (geschat): € 12.850

2% overdrachtsbelasting (€ 11.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 562.850

3,04%

Jaarlijks

%

€ 27.500

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 550.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
508 m²
Inhoud
526 m³
Overige inpandige ruimte
20 m²
Achtertuin oppervlakte
240 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1985
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit Trendline CW5 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
14-05-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Garage voorzieningen

Elektra

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 6681

Google Maps

Bekijk Bemmel op de kaart

Verken Bemmel en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Bemmel

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Bemmel. In 2025 waren er 12.265 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 429.000.

Inwoners

12.265

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 429.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 36.300

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

256

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Bemmel
Jaar Inwoners
2021 12.206
2022 12.205
2023 12.325
2024 12.260
2025 12.265

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Bemmel
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 345.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 429.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 3.100 0-15: 1.740 15-25: 1.480 25-45: 2.295 45-65: 3.650

Opleidingsniveau

Hoger

3.080

Praktisch

2.300

Middelbaar

3.710

Herkomst inwoners (2025)

Europa

670

Nederland

10.775

Buiten Europa

815

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 987
Appartementen 958
Tussenwoningen 1.731
Vrijstaande woningen 1.067
Twee-onder-één-kap woningen 608

Bouwperiode van panden

Voor 1700 7
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 87
1925 tot 1950 227
1950 tot 1970 896
1970 tot 1980 1.187
1980 tot 1990 586
1990 tot 2000 842
2000 tot 2010 854
2010 tot 2020 86
2020 en later 144

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

1.549

Label B

1.254

Label C

1.135

Label D

415

Label F

284

Label G

205

Label E

117

Label A+

99

Label A+++

91

Label A++

49

Label A++++

9

Label A+++++

3

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Bemmel
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.130 2.860
2023 910 2.740
2024 900 2.880

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 880 • Elektriciteit: 2.600

Huurwoning

Gas: 690 • Elektriciteit: 1.780

Koopwoning

Gas: 990 • Elektriciteit: 3.070

Appartement

Gas: 620 • Elektriciteit: 1.710

Tussenwoning

Gas: 800 • Elektriciteit: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Elektriciteit: 3.870

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Elektriciteit: 3.210

Bedrijvigheid in Bemmel (2025)

Handel en HORECA 250
Nijverheid en energie 180
Zakelijke dienstverlening 360
Overheid, onderwijs en zorg 325
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 95
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.475

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Bemmel
Periode Misdrijven
jan 2025 15
jan 2026 23
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 17
mrt 2025 14
nov 2024 20
nov 2025 25
okt 2024 19
okt 2025 30
sep 2024 18
sep 2025 26

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Bemmel.

Veelgestelde vragen over wonen in Bemmel

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Bemmel?

Bemmel telt in 2025 ongeveer 12.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel is in 2025 circa € 429.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel ligt rond € 36.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bemmel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 256 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bemmel?

In Bemmel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.731 woningen.

Meer woningen in Bemmel

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.