Direct naar de inhoud
Logo van Houtgraaf Makelaardij

Teunisbloemlaan 16

2116TD Bentveld • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 1.975.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 41.350

2% overdrachtsbelasting (€ 39.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 2.016.350

Fotogalerij

Omschrijving

Voor deze woning is nog geen uitgebreide omschrijving beschikbaar.

Hypotheek berekenen

€ 1.975.000

Kosten koper (geschat): € 41.350

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 2.016.350

3,04%

Jaarlijks

%

€ 98.750

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 1.975.000 k.k.

Slaapkamers
5 slaapkamers

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
994 m²

Bouw en energie

Energielabel
E

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2116

Google Maps

Geografisch overzicht Bentveld

Ontdek waar makelaars actief zijn in Bentveld

Woon- en buurtcijfers in Bentveld

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Bentveld. In 2025 waren er 1.005 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 937.000.

Inwoners

1.005

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 937.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.