Direct naar de inhoud
Logo van Kloes & Goudsblom makelaardij Castricum

De Loet 216

1902BR Castricum • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 360.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.050

2% overdrachtsbelasting (€ 7.200) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 369.050

Koopprijs /m²: € 3.564

Fotogalerij

Omschrijving

Ruim en licht appartement met 3 slaapkamers, 2 balkons én fraai uitzicht in appartementencomplex “Landzicht”! Ben je op zoek naar een licht appartement met volop ruimte en een fijne ligging? Dan is dit appartement op de tweede verdieping van het appartementencomplex Landzicht zeker een bezichtiging waard! Met een woonoppervlakte van circa 104 m², maar liefst 3 slaapkamers én twee balkons met leuk uitzicht, biedt dit appartement alles voor jong en oud. Het complex is voorzien van een lift en is perfect gelegen nabij winkels, openbaar vervoer en natuur. We geven je graag een indruk van de indeling: Via de centrale entree met intercominstallatie en brievenbussen kom je binnen. Middels de trap of lift kom je aan bij het appartement op de tweede verdieping. Bij binnenkomst valt direct de ruime opzet van het appartement op. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een gezellige eethoek. De grote ramen zorgen bovendien voor veel natuurlijke lichtinval en een prettig ruimtelijk gevoel. De keuken bevindt zich aan de achterzijde van het appartement en biedt toegang tot een balkon op het zuiden. Een heerlijk plek om lekker rustig van een kop koffie te genieten. Het appartement beschikt over drie slaapkamers van goed formaat. De grootste slaapkamer biedt toegang tot het tweede balkon. De badkamer is voorzien van een douchecabine, ligbad en wastafel. Hier is tevens mogelijkheid om het witgoed te plaatsen. Daarnaast is er een separaat toilet en praktische bergruimte aanwezig in het appartement. Op de begane grond bevindt zich een eigen berging welke goed bereikbaar is met de fiets. Locatie Appartementencomplex Landzicht is gelegen in een geliefde woonwijk in Castricum, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. • Winkelcentrum Geesterduin: ca. 3 minuten fietsen • NS-station Castricum: ca. 8 minuten fietsen • Supermarkt en dorpscentrum: ca. 3 minuten fietsen • Basisscholen en middelbare scholen: ca. 5-10 minuten fietsen • Strand, duinen en natuurgebied: ca. 15 -20 minuten fietsen Kenmerken: * VVE Landzicht heeft 2 liften in het complex (even en oneven) * Servicekosten € 266,23 + voorschot stookkosten en water € 110,90 * Heerlijk uitzicht vanaf de tweede verdieping Hier woon je heerlijk centraal met zowel het gezellige dorpscentrum als natuur en strand dichtbij! Kortom: een verrassend ruim appartement met een fijne indeling, veel licht en een uitstekende ligging in Castricum. Een heerlijke plek om thuis te komen! Interesse? Neem dan snel contact op met je eigen NVM-aankoopmakelaar voor een bezichtiging!