Direct naar de inhoud
Logo van Gert-Jan Scholten Makelaardij en Hypotheken

Kloosterstraat 81

6961WR Eerbeek • Gelderland

Beschikbaar

€ 485.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 11.550

2% overdrachtsbelasting (€ 9.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 496.550

Koopprijs /m²: € 3.943

Fotogalerij

Omschrijving

Bent u op zoek naar een vrijstaande woning met ruimte, potentie en een fijne ligging nabij natuur en voorzieningen? Dan heten wij u van harte welkom aan de Kloosterstraat 81 in Eerbeek. Deze woning uit de jaren ’60 beschikt over een woonoppervlakte van circa 123 m², staat op een perceel van bijna 400 m² en biedt met onder andere drie slaapkamers, twee badkamers en meerdere bijgebouwen volop mogelijkheden. In 1980 is een aanbouw gerealiseerd. Ligging & omgeving De woning is gelegen in een prettige straat in Eerbeek, op loopafstand van de bosrand. Hier woont u in een mooie combinatie van rust en natuur, terwijl dagelijkse voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten zich op korte afstand bevinden. Ook de bereikbaarheid richting Apeldoorn, Arnhem en Zutphen is goed via de nabijgelegen uitvalswegen. Indeling Via de entree komt u binnen in een ruime hal met voldoende plek voor een garderobe. De woonkamer is verrassend royaal en speels ingedeeld, met een prettige lichtinval en een mooie houten vloer. De grote openslaande deuren zorgen voor een directe verbinding met de tuin en maken het geheel extra aantrekkelijk. De keuken bevindt zich aan de straatzijde en is praktisch ingericht en netjes onderhouden, voorzien van de benodigde apparatuur. Aansluitend treft u de bijkeuken met opstelplaats voor wasmachine en droger, extra bergruimte en toegang tot de tuin. Op de begane grond is daarnaast een badkamer en een separaat toilet aanwezig. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Twee kamers zijn vergelijkbaar in formaat, waarbij één kamer beschikt over een speelse indeling met extra kastruimte. De hoofdslaapkamer is verrassend ruim en voorzien van veel bergruimte en een en-suite badkamer. Daarnaast is er op deze verdieping nog een separaat toilet aanwezig, wat extra comfort biedt. Buitenruimte De achtertuin is een heerlijke plek om te verblijven, met een mooie afwisseling van groen en terras. Hier geniet u van rust, privacy en verschillende zitplekken in zon en schaduw. Achter in de tuin bevindt zich een ruim tuinhuis en een grote schuur die in twee delen is opgedeeld, ideaal voor hobbyisten of extra opslag. Daarnaast beschikt de woning over een eigen oprit en parkeergelegenheid op eigen terrein. Tot slot Kloosterstraat 81 is een vrijstaande woning met karakter en volop mogelijkheden om naar eigen wens te moderniseren en in te richten. De combinatie van ruimte, indeling, bijgebouwen en de fijne ligging nabij het bos maakt dit tot een aantrekkelijk geheel voor gezinnen en doorstromers. Bent u nou enthousiast over de woning? Neem dan contact op met uw dorpsmakelaar.

Hypotheek berekenen

€ 485.000

Kosten koper (geschat): € 11.550

2% overdrachtsbelasting (€ 9.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 496.550

3,04%

Jaarlijks

%

€ 24.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 485.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
7 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
393 m²
Inhoud
506 m³
Externe bergruimte
33 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1961
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
2017
Energielabel
E

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en open ligging
Tuin
Tuin rondom
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 6961

Google Maps

Locatie van Eerbeek

Verken Eerbeek en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Eerbeek

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Eerbeek. In 2026 waren er 10.232 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 380.000.

Inwoners

10.232

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 380.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 35.000

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

255

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Eerbeek
Jaar Inwoners
2021 9.850
2022 9.920
2023 10.060
2024 10.215
2025 10.210
2026 10.232

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Eerbeek
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 299.000
2023 EUR 357.000
2024 EUR 368.000
2025 EUR 380.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 2.745 0-15: 1.390 15-25: 955 25-45: 2.300 45-65: 2.830

Opleidingsniveau

Hoger

1.810

Praktisch

2.230

Middelbaar

3.420

Herkomst inwoners (2025)

Europa

490

Nederland

8.465

Buiten Europa

1.250

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 993
Appartementen 645
Tussenwoningen 1.499
Vrijstaande woningen 917
Twee-onder-één-kap woningen 726

Bouwperiode van panden

Voor 1700 3
1700 tot 1900 54
1900 tot 1925 115
1925 tot 1950 377
1950 tot 1970 1.402
1970 tot 1980 1.029
1980 tot 1990 750
1990 tot 2000 695
2000 tot 2010 219
2010 tot 2020 271
2020 en later 264

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.322

Label A

1.007

Label B

801

Label D

672

Label G

308

Label E

263

Label A+

248

Label F

246

Label A+++

183

Label A++++

96

Label A++

78

Label A+++++

5

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Eerbeek
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.340 2.880
2021 1.490 2.940
2022 1.150 2.730
2023 940 2.630
2024 890 2.720

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 850 • Elektriciteit: 2.430

Huurwoning

Gas: 760 • Elektriciteit: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 3.000

Appartement

Gas: 700 • Elektriciteit: 1.810

Tussenwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.260

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Elektriciteit: 3.760

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 970 • Elektriciteit: 2.900

Bedrijvigheid in Eerbeek (2025)

Handel en HORECA 235
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 270
Overheid, onderwijs en zorg 195
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.090

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Eerbeek
Periode Misdrijven
jan 2026 14
jul 2025 22
jun 2025 14
mei 2025 16
mrt 2025 24
mrt 2026 16
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 25
okt 2025 34
sep 2024 11
sep 2025 29

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Eerbeek.

Veelgestelde vragen over wonen in Eerbeek

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Eerbeek?

Eerbeek telt in 2026 ongeveer 10.232 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek is in 2025 circa € 380.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek ligt rond € 35.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eerbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 255 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eerbeek?

In Eerbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.499 woningen.

Meer woningen in Eerbeek

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.