Direct naar de inhoud
Logo van Vinke Veluwe Makelaars

Gentenerf 10 42

3852LX Ermelo • Gelderland

Beschikbaar

€ 279.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.430

2% overdrachtsbelasting (€ 5.580) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 286.430

Fotogalerij

Omschrijving

Op een mooie, rustige locatie en gelegen op het bungalowpark 'Strokelbos' staat midden in het groen deze vrijstaande recreatiebungalow met eigen oprit en carport op een ruim en fraai aangelegd perceel van 330 m². Wat een fijne woonomgeving is dit! Midden in de natuur genieten van al het groen en de prachtige verschillende vogelgeluiden. Een heerlijke plek om tot rust te komen! De bungalow bevindt zich tevens op korte afstand van de uitgestrekte bosgebieden waar u eindeloos kunt genieten van de ongerepte natuur. Ook het dorpscentrum van Ermelo en het stadscentrum van Harderwijk met de aangrenzende boulevard bevinden zich op enkele autominuten van de woning. En wilt u er verder op uit? Middels goed begaanbare toegangswegen bereikt u de A28 met een uitstekende bereikbaarheid naar de randstad. Terug naar de bungalow ..... gebouwd in 1994 en waarbij in de afgelopen jaren het gebruikelijke onderhoud is uitgevoerd. De gehele bungalow beschikt over een plavuizenvloer met vloerverwarming en de opvallende nokhoogte in de woonkamer zorgt voor een extra ruimtelijk effect. In 2023 is de badkamer vernieuwd en is in datzelfde jaar het schilderwerk aan de buitenzijde uitgevoerd. Via het tuinpad bereikt u de overdekte entree (met meterkast) van de bungalow met de volgende indeling: Entree/hal, berging met opstelplaats cv-ketel en aansluitingen voor de was-apparatuur, woonkamer met schuifpui naar het (deels overdekte) terras, open keukenruimte met keuken in lichte kleurstelling en voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de hal tevens toegang tot de 1e ruime slaapkamer, toiletruimte met toilet en fonteintje, badkamer voorzien van inloopdouche en badkamermeubel met wastafel, 2e slaapkamer/werkkamer. Via een vlizotrap vanuit de hal bereikt u tevens de bovengelegen vliering. De tuin is gesitueerd rondom de bungalow en is keurig aangelegd. De voortuin is voorzien van diverse beplanting met in het midden een tuinpad naar de entree. Door de aanwezige overkapping kunt u hier ook fijn zitten! Via zowel de linker- als de rechterzijde van de bungalow bereikt u de achtertuin. Direct achter de woning bevindt zich het terras dat deels overdekt is. De tuin is verder voorzien van een groot gazon, borders met diverse beplanting en rondom een groenblijvende haag. Door de aanwezige oprit met aangrenzende carport kunt u de auto (droog) parkeren op eigen terrein. Tevens bevindt zich hier de houten berging met een doorgang naar de achtertuin. Een praktische berging voor o.a. het plaatsen van uw fiets. Met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 64 m² en een royaal perceel eigen grond van 330 m² is er zowel binnen als buiten de bungalow voldoende leefruimte. Voor de onderhoud van het park betaald u een bijdrage van € 65 per maand. Bent u enthousiast geworden over deze vrijstaande recreatiebungalow met oprit en carport, gesitueerd in een rustige omgeving in de directe nabijheid van de uitgestrekte bossen? Bel ons vandaag nog voor het inplannen van een bezichtigingsafspraak. Van harte welkom!

Hypotheek berekenen

€ 279.000

Kosten koper (geschat): € 7.430

2% overdrachtsbelasting (€ 5.580) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 286.430

2,78%

Jaarlijks

%

€ 13.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 279.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
recreatiewoning
Type woning
Bungalow, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag en een vliering

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
275 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
33 m²
Externe bergruimte
5 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1994
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit Proline HRC 24/CW3 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energielabel
F

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan bosrand, aan rustige weg, buiten bebouwde kom en in recreatiepark
Tuin
Tuin rondom
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport en parkeerplaats

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Natuurlijke ventilatie en schuifpui

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3852

Google Maps

Bekijk Ermelo op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Ermelo

Woon- en buurtcijfers in Ermelo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Ermelo. In 2026 waren er 28.191 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 456.000.

Inwoners

28.191

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 456.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 34.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

803

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Ermelo
Jaar Inwoners
2022 27.258
2023 27.496
2024 27.856
2025 28.131
2026 28.191

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Ermelo
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 342.000
2022 EUR 367.000
2023 EUR 428.000
2024 EUR 441.000
2025 EUR 456.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 6.997 0-15: 4.187 15-25: 3.273 25-45: 6.116 45-65: 7.558

Opleidingsniveau

Hoger

30

Praktisch

27

Middelbaar

43

Herkomst inwoners (2025)

Europa

1.429

Nederland

24.103

Buiten Europa

2.599

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.840
Appartementen 3.166
Tussenwoningen 3.124
Vrijstaande woningen 3.170
Twee-onder-één-kap woningen 1.454

Bouwperiode van panden

Voor 1700 6
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 222
1925 tot 1950 980
1950 tot 1970 3.418
1970 tot 1980 2.689
1980 tot 1990 1.826
1990 tot 2000 1.719
2000 tot 2010 823
2010 tot 2020 855
2020 en later 688

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

3.534

Label C

3.390

Label B

2.331

Label D

1.247

Label G

919

Label F

809

Label E

527

Label A+

340

Label A+++

218

Label A++

123

Label A++++

84

Label A+++++

3

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Ermelo
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.330 2.960
2021 1.480 3.020
2022 1.170 2.840
2023 980 2.710
2024 950 2.780

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 910 • Elektriciteit: 2.480

Huurwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.100 • Elektriciteit: 3.110

Appartement

Gas: 650 • Elektriciteit: 1.800

Tussenwoning

Gas: 810 • Elektriciteit: 2.320

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Elektriciteit: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Elektriciteit: 3.180

Bedrijvigheid in Ermelo (2025)

Handel en HORECA 710
Nijverheid en energie 580
Zakelijke dienstverlening 945
Overheid, onderwijs en zorg 775
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 230
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 380

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 3.980

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Ermelo
Periode Misdrijven
jan 2026 53
jul 2025 68
jun 2025 86
mei 2025 82
mrt 2025 77
mrt 2026 61
nov 2024 71
nov 2025 55
okt 2024 71
okt 2025 70
sep 2024 67
sep 2025 65

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Ermelo.

Veelgestelde vragen over wonen in Ermelo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Ermelo?

Ermelo telt in 2026 ongeveer 28.191 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo is in 2025 circa € 456.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ermelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 803 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ermelo?

In Ermelo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 3.170 woningen.

Meer woningen in Ermelo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.