Direct naar de inhoud
Logo van ViaDaan

Bisschopsmolenstraat 140 D

4876AR Etten-Leur • Noord-Brabant

Beschikbaar

€ 1.995 p/m

Huurprijs /m²: € 17

Fotogalerij

Omschrijving

PENTHOUSE INCLUSIEF 12 ZONNEPANELEN A+++ label Luxe drie kamer appartement op de tweede verdieping vloerverwarming groot dakterras hele ruime kelder eigen parkeerplaats lage energiekosten centraal gelegen in het centrum ** Dit ruim en luxe appartement met twee slaapkamers is voorzien van een privé parkeerplaats, een gemeenschappelijke fietsenberging en een dakterras van circa 44 m². Alles op een heel centrale plek midden in hartje centrum van Etten-Leur. Ook zijn er 12 ZONNEPANELEN inbegrepen in de huur welke samen zo'n 4.200 kWh opleveren. Het appartement is voorzien van; Een luxe hoekkeuken met diverse inbouwapparatuur, zoals een combimagnetron, grote koelkast, inductie kookplaat, vaatwasser en afzuigkap. Een badkamer met zeer ruime inloopdouche, ligbad een extra toilet, badkamermeubel en luxe betegeling. Een separaat toilet met fonteintje. Twee slaapkamers Openslaande tuindeuren in de keuken en één slaapkamer Een heel groot zonnig dakterras Ruime kelder met centrale watervoorziening Dit appartement wordt nagenoeg instapklaar opgeleverd! Kenmerken: Bouwjaar 2021; Woonoppervlak circa 116 m²; Oppervlakte woonkamer/keuken circa 60 m²; Gezamenlijke fietsenberging met eigen aansluiting voor een elektrische fiets; Privé parkeerplaats (carport) op afgesloten terrein achter een elektrische poort; Twee slaapkamers van ca. 24 m² en 17 m² groot; Voorzien van luchtwarmtepomp; Centrale verwarming middels vloerverwarming; Ruime kelder van circa 51 m²; Zonnepanelen voor eigen gebruik. De huurprijs is € 1995 exclusief € 160,- voor stroom van 12 zonnepanelen, excl. € 70,- parkeerplaats op afgesloten terrein € 30,- servicekosten excl. water en rest voor elektra per maand

Alle kenmerken

Basis

Huurprijs
€ 1.995 p/m
Status
Beschikbaar
Aanbod type
huur
Type woning
Appartement

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
350 m³

Bouw en energie

Bouwjaar
2021
Bouwwijze
Bestaande bouw
Energielabel
A+++

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In het centrum
Tuin
Niet aanwezig
Berging
Aanwezig
Parkeren
Op afgesloten terrein

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Badkamer voorzieningen

Toilet Zonnepanelen Bad Douche

Extra kenmerken

  • Toilet Zonnepanelen Bad Douche

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 4876

Google Maps

Kaart van Etten-Leur

Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio

Woon- en buurtcijfers in Etten-Leur

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Etten-Leur. In 2026 waren er 46.109 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 377.000.

Inwoners

46.109

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 377.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 34.200

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.618

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Etten-Leur
Jaar Inwoners
2022 44.152
2023 44.578
2024 45.237
2025 45.457
2026 46.109

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Etten-Leur
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 311.000
2023 EUR 342.000
2024 EUR 355.000
2025 EUR 377.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 10.168 0-15: 6.984 15-25: 5.037 25-45: 10.840 45-65: 12.428

Opleidingsniveau

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Herkomst inwoners (2025)

Europa

4.005

Nederland

35.111

Buiten Europa

6.341

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 3.576
Appartementen 4.515
Tussenwoningen 8.764
Vrijstaande woningen 2.646
Twee-onder-één-kap woningen 1.184

Bouwperiode van panden

Voor 1700 20
1700 tot 1900 164
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 525
1950 tot 1970 3.897
1970 tot 1980 4.525
1980 tot 1990 2.432
1990 tot 2000 3.001
2000 tot 2010 1.933
2010 tot 2020 1.385
2020 en later 781

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

5.816

Label A

5.416

Label B

4.323

Label D

1.531

Label A+++

1.069

Label E

684

Label F

656

Label A++

656

Label A+

603

Label G

498

Label A++++

127

Label A+++++

10

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Etten-Leur
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.150 3.170
2021 1.250 3.200
2022 930 2.990
2023 790 2.820
2024 760 2.860

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 2.890

Huurwoning

Gas: 660 • Elektriciteit: 2.150

Koopwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 3.190

Appartement

Gas: 460 • Elektriciteit: 1.910

Tussenwoning

Gas: 750 • Elektriciteit: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Elektriciteit: 4.220

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Elektriciteit: 3.450

Bedrijvigheid in Etten-Leur (2025)

Handel en HORECA 1.010
Nijverheid en energie 820
Zakelijke dienstverlening 1.390
Overheid, onderwijs en zorg 960
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 385
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 530

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 5.505

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Etten-Leur
Periode Misdrijven
jan 2026 174
jul 2025 129
jun 2025 135
mei 2025 138
mrt 2025 152
mrt 2026 160
nov 2024 146
nov 2025 124
okt 2024 116
okt 2025 131
sep 2024 128
sep 2025 136

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Etten-Leur.

Veelgestelde vragen over wonen in Etten-Leur

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?

Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?

De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Etten-Leur?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Etten-Leur?

In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.

Meer woningen in Etten-Leur

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.