Direct naar de inhoud
Logo van Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Admiraal de Ruyterstraat 15

8281DN Genemuiden • Overijssel

Verkocht

€ 319.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.230

2% overdrachtsbelasting (€ 6.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 327.230

Koopprijs /m²: € 3.505

Fotogalerij

Omschrijving

Een goed onderhouden hoekwoning met uitgebouwde keuken en vrijstaande berging op een mooie kavel van maar liefst 237 m2. aan de Admiraal de Ruyterstraat 15 in Genemuiden. Welkom aan de Admiraal de Ruyterstraat 15 in Genemuiden. Deze goed onderhouden hoekwoning is klaar voor nieuwe bewoners. De woning heeft een doorzonwoonkamer met een uitgebouwde half open keuken. Met drie slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping en een vaste trap naar de tweede verdieping met een vierde slaapkamer is dit een leuke gezinswoning in een rustige straat nabij alle openbare voorzieningen zoals scholen, verenigingsgebouwen en supermarkten. WELKOM BINNEN Door de voordeur kom je in de hal. Hier bevinden zich de toiletruimte, de meterkast, de trapkast en de trapopgang naar boven. Vervolgens kom je in de sfeervolle doorzonwoonkamer die zich uitstrekt over de volle diepte van de woning. De grote ramen geven een fijne lichtinval. De functionele half open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Klaar voor gebruik ! Aansluitend vind je een praktische schuifwand waarachter aansluitingen voor de wasmachine en droger. Via de tweede hal (achteringang) toegang tot de achtertuin met vrijstaande schuur en een professioneel duivenhok dat ook geschikt is voor het houden van vogels. EERSTE VERDIEPING Op de eerste verdieping bevinden zich drie netjes afgewerkte slaapkamers. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en een toilet. Vanaf de overloop een vaste trap naar de tweede verdieping. TWEEDE VERDIEPING Op deze verdieping vinden we de vierde slaapkamer, een ruime zolderberging en de opstelling van de CV ketel. BUITENRUIMTE Kenmerkend voor een hoekwoning is “tuin rondom” In dit geval een fraaie voortuin met uitgebreide sierbestrating en datzelfde geldt ook voor de zij-en achtertuin. De berging van metselwerk biedt voldoende ruimte voor stalling , hobby en dergelijke Achter de woning ligt een plein met extra parkeergelegenheid. Maar niet alleen achter, ook aan de voorzijde is ruimte om te parkeren in de straat. Deze woning is dé ideale woning voor starters of jonge gezinnen! Kom je het zelf ontdekken? Neem contact op met Bonthuis Vaartjes Makelaars voor een persoonlijke bezichtiging. STARTERSLENING Als koper van deze woning kom je mogelijk in aanmerking voor een extra starterslening van de gemeente Zwartewaterland. Onze adviseurs vertellen je hier graag meer over. Jonger dan 35 jaar? Ben jij tussen de 18 en 35 jaar en koop je je eerste woning? Dan betaal je in 2025 géén overdrachtsbelasting. Dat scheelt 2% van de aankoopsom, een mooi voordeel bij de aankoop van je nieuwe (t)huis! Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 319.000

Kosten koper (geschat): € 8.230

2% overdrachtsbelasting (€ 6.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 327.230

2,78%

Jaarlijks

%

€ 15.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 319.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, hoekwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
376 m³
Overige inpandige ruimte
17 m²
Externe bergruimte
24 m²
Achtertuin oppervlakte
60 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1964
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 1999, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Tuin ligging
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
20-11-2025
Verkoopdatum
27-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafel

Extra kenmerken

  • Dakraam en rolluiken

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 8281

Google Maps

Locatie van Genemuiden

Verken Genemuiden en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Genemuiden

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Genemuiden. In 2025 waren er 10.535 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 343.132.

Inwoners

10.535

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 343.132

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 27.099

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

173

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Genemuiden
Jaar Inwoners
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Genemuiden
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 1.620 0-15: 2.320 15-25: 1.635 25-45: 2.590 45-65: 2.370

Opleidingsniveau

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Herkomst inwoners (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.071

Label B

811

Label A

782

Label F

320

Label D

301

Label E

181

Label G

177

Label A+

73

Label A+++

63

Label A++

57

Label A++++

27

Label A+++++

2

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Genemuiden
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.082 • Elektriciteit: 2.761

Huurwoning

Gas: 848 • Elektriciteit: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.099 • Elektriciteit: 3.198

Appartement

Gas: 567 • Elektriciteit: 1.776

Tussenwoning

Gas: 941 • Elektriciteit: 2.582

Vrijstaande woning

Gas: 1.478 • Elektriciteit: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.159 • Elektriciteit: 3.366

Bedrijvigheid in Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.325

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Genemuiden
Periode Misdrijven
jan 2025 21
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Genemuiden.

Veelgestelde vragen over wonen in Genemuiden

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2025 ongeveer 10.535 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer woningen in Genemuiden

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.