Inwoners
31.305
Laatste jaar: 2025
8442EX Heerenveen • Fryslân
€ 235.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 6.550
2% overdrachtsbelasting (€ 4.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 241.550
Koopprijs /m²: € 3.263
Ruim en mooi afgewerkt appartement met 3 slaapkamers en een balkon op de derde woonlaag. Het hele appartement staat er mooi bij met strak gestuukte wanden en plafonds, een mooie laminaatvloer en HR ++ beglazing in alle ramen en kozijnen. Daarnaast is de keuken en badkamer ook modern. Kortom heerlijk instapklaar! Tevens beschikt dit appartement over een (fietsen)berging op de begane grond en een lift. INDELING Entree, hal met modern toilet en garderoberuimte, dichte keuken met moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur, woonkamer en 3 slaapkamers waarvan de ouderslaapkamer met toegang tot het balkon en een moderne badkamer met ruime inloopdouche, brede natuurstenen wastafel en designradiator. De separate berging is gelegen op de begane grond achter het appartement en biedt voldoende ruimte als fietsenberging. BIJZONDERHEDEN De voordeur is ook nog recentelijk vervangen en de CV ketel is een moderne kleine HR ketel die eigendom is. Het appartement ligt op een paar honderd meter van het winkelcentrum van Heerenveen, de horeca en voorzieningen als bijvoorbeeld bibliotheek. Maandelijkse VVE kosten bedragen € 250,- per maand.
€ 235.000
Kosten koper (geschat): € 6.550
2% overdrachtsbelasting (€ 4.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 241.550
2,78%
Jaarlijks
€ 11.750
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche en dubbele wastafel
Verken Heerenveen en de omliggende gebieden
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Heerenveen. In 2025 waren er 31.305 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 304.000.
Inwoners
31.305
Laatste jaar: 2025
Gemiddelde WOZ
EUR 304.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 32.000
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
1.450
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 29.795 |
| 2022 | 30.220 |
| 2023 | 30.680 |
| 2024 | 31.070 |
| 2025 | 31.305 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 221.000 |
| 2022 | EUR 244.000 |
| 2023 | EUR 287.000 |
| 2024 | EUR 297.000 |
| 2025 | EUR 304.000 |
Hoger
7.110
Praktisch
5.760
Middelbaar
9.910
Europa
1.940
Nederland
24.930
Buiten Europa
4.430
Label A
5.659
Label C
3.786
Label B
2.964
Label D
1.085
Label G
921
Label E
868
Label F
434
Label A+++
420
Label A+
404
Label A++
206
Label A++++
89
Label A+++++
21
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.130 | 2.430 |
| 2021 | 1.250 | 2.480 |
| 2022 | 980 | 2.340 |
| 2023 | 820 | 2.240 |
| 2024 | 790 | 2.330 |
Hoekwoning
Gas: 890 • Elektriciteit: 2.320
Huurwoning
Gas: 670 • Elektriciteit: 1.740
Koopwoning
Gas: 950 • Elektriciteit: 2.720
Appartement
Gas: 600 • Elektriciteit: 1.560
Tussenwoning
Gas: 780 • Elektriciteit: 2.200
Vrijstaande woning
Gas: 1.190 • Elektriciteit: 3.540
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 960 • Elektriciteit: 2.580
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 4.245
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2025 | 124 |
| jan 2026 | 88 |
| jul 2025 | 104 |
| jun 2025 | 113 |
| mei 2025 | 107 |
| mrt 2025 | 157 |
| nov 2024 | 122 |
| nov 2025 | 133 |
| okt 2024 | 116 |
| okt 2025 | 142 |
| sep 2024 | 70 |
| sep 2025 | 112 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Heerenveen.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
8442KT Heerenveen
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
8441AX Heerenveen
€ 255.000 k.k.
€ 3.643/m²
8446AZ Heerenveen
€ 375.000 k.k.
€ 2.737/m²
8446AV Heerenveen
€ 289.500 k.k.
€ 3.290/m²
8445SM Heerenveen
€ 850.000 k.k.
€ 4.337/m²
8448MJ Heerenveen
€ 469.000 k.k.
€ 3.474/m²
8446MK Heerenveen
€ 345.000 k.k.
€ 3.053/m²
8448VM Heerenveen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²