Direct naar de inhoud
Logo van Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Rietveldstraat 26

6412HN Heerlen • Limburg

Beschikbaar

€ 280.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.450

2% overdrachtsbelasting (€ 5.600) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 287.450

Koopprijs /m²: € 2.917

Fotogalerij

Omschrijving

Instapklare tussenwoning met oprit, moderne afwerking en maar liefst 4 slaapkamers in de geliefde wijk Husken in Heerlen! Deze fijne tussenwoning combineert comfort, ruimte en een uitstekende ligging. De woning is volledig instapklaar en verzorgd afgewerkt. Pluspunten van de woning * Instapklare tussenwoning; * Gelegen in de rustige en populaire wijk Husken; * Eigen oprit/parkeergelegenheid; * Energielabel B; * Ruime en lichte woonkamer; * Moderne keuken; * Maar liefst 4 slaapkamers; * Ideaal voor gezinnen of thuiswerken; * Gezellige achtertuin met vijver en achteringang. Nieuwsgierig geworden? Neem gerust contact met ons op om een bezichtiging in te plannen! Indeling We betreden de woning via de entree, waar direct de fraaie PVC visgraatvloer opvalt die naadloos doorloopt naar de woonkamer. Vanuit de hal zijn het half betegelde staande toilet met fonteintje en de meterkast bereikbaar. Wanneer we verder lopen naar de woonkamer, gescheiden door een stijlvolle glazen tussendeur, komen we in een fijne lichte leefruimte die modern en strak is afgewerkt. Dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren is er een prachtig zicht op de achtertuin, welke tevens direct bereikbaar is vanuit de woonkamer. Daarnaast beschikt de woonkamer over een praktische trapkast voor extra bergruimte. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne keuken (2022) met uitzicht over de voortuin. De keuken beschikt over werkruimte aan twee zijden en is uitgevoerd met een prachtig keramisch werkblad. Verder is de keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast met vriezer, combi magnetron/oven, inductiekookplaat en een stijlvolle Novy afzuiging. Eerste verdieping Via de overloop op de eerste verdieping zijn de drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De eerste slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en heeft een oppervlakte van bijna 10 m². De tweede en derde slaapkamer bevinden zich aan de achterzijde van de woning en hebben een oppervlakte van circa 11,5 m² en bijna 6 m². Alle slaapkamers zijn netjes en gelijkmatig afgewerkt. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een wastafelmeubel met extra opbergkast, een tweede toilet en een ligbad met douchefunctie. Tweede verdieping Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar, waar de vierde slaapkamer is gerealiseerd. Een fijne extra ruimte met knieschotten voor extra bergruimte en voorzien van twee dakramen die zorgen voor natuurlijk licht. De slaapkamer heeft een oppervlakte van bijna 14 m² en biedt diverse gebruiksmogelijkheden, zoals slaap-, werk- of hobbyruimte. Op deze verdieping bevinden zich tevens de wasmachineaansluiting en de opstelplaats voor de cv-ketel. Tuin De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en is voorzien van een betegeld terras. Aansluitend bevindt zich een vijver met daarnaast een pad dat leidt naar de houten berging van circa 5,5 m², ideaal voor het stallen van onder andere fietsen. De tuin is tevens voorzien van een achteringang en volledig omheind. Bijzonderheden * Houten kozijnen, deels dubbelglas, deels HR++; * CV- ketel, eigendom, 2012; * Meterkast vernieuwd, 2022; * Aanvaarding in overleg. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").

Hypotheek berekenen

€ 280.000

Kosten koper (geschat): € 7.450

2% overdrachtsbelasting (€ 5.600) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 287.450

2,78%

Jaarlijks

%

€ 14.000

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 280.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, tussenwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
339 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
2 m²
Externe bergruimte
6 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1988
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg
Tuin
Achtertuin en voortuin
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Dakraam

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 6412

Google Maps

Locatie van Heerlen

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Heerlen

Woon- en buurtcijfers in Heerlen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Heerlen. In 2026 waren er 69.029 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 218.029.

Inwoners

69.029

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 218.029

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 29.202

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

4.829

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Heerlen
Jaar Inwoners
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Heerlen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Opleidingsniveau

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Herkomst inwoners (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Bouwperiode van panden

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

10.659

Label A

5.993

Label B

5.625

Label D

4.213

Label E

3.598

Label F

3.468

Label G

3.286

Label A+

727

Label A++

255

Label A+++

178

Label A++++

55

Label A+++++

9

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Heerlen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.013 • Elektriciteit: 2.728

Huurwoning

Gas: 708 • Elektriciteit: 2.003

Koopwoning

Gas: 908 • Elektriciteit: 2.784

Appartement

Gas: 591 • Elektriciteit: 1.777

Tussenwoning

Gas: 888 • Elektriciteit: 2.552

Vrijstaande woning

Gas: 1.472 • Elektriciteit: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Elektriciteit: 2.986

Bedrijvigheid in Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 7.095

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Heerlen
Periode Misdrijven
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Heerlen.

Veelgestelde vragen over wonen in Heerlen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer woningen in Heerlen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.