- Verkocht
Marskant 31 5
7551BS Hengelo
€ 319.000 k.k.
€ 3.288/m²
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 788 verkochte woningen in Hengelo
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Hengelo of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Hengelo. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 1.049 woningen in Hengelo.
7551BS Hengelo
€ 319.000 k.k.
€ 3.288/m²
7552BP Hengelo
€ 575.000 k.k.
€ 3.463/m²
7558TN Hengelo
€ 439.500 k.k.
€ 3.995/m²
7552ES Hengelo
€ 389.000 k.k.
€ 3.473/m²
7556TG Hengelo
€ 195.000 k.k.
€ 3.305/m²
7551BN Hengelo
€ 235.000 k.k.
€ 3.916/m²
7559WC Hengelo
€ 445.000 k.k.
€ 3.588/m²
7552MK Hengelo
€ 348.000 k.k.
€ 2.718/m²
7555EN Hengelo
€ 335.000 k.k.
€ 4.466/m²
7558EB Hengelo
€ 270.000 k.k.
€ 2.307/m²
7553DP Hengelo
€ 300.000 k.k.
€ 4.225/m²
7556NK Hengelo
€ 400.000 k.k.
€ 2.962/m²
7557PB Hengelo
€ 435.000 k.k.
€ 3.222/m²
7559WC Hengelo
€ 365.000 k.k.
€ 3.613/m²
7559AA Hengelo
€ 545.000 k.k.
€ 3.758/m²
7553EX Hengelo
€ 389.000 k.k.
€ 3.241/m²
7559KG Hengelo
€ 550.000 k.k.
€ 4.198/m²
7551KN Hengelo
€ 450.000 k.k.
€ 3.333/m²
7555JK Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 3.823/m²
7559NK Hengelo
€ 345.000 k.k.
€ 3.556/m²
7553DC Hengelo
€ 315.000 k.k.
€ 3.150/m²
7558EM Hengelo
€ 275.000 k.k.
€ 2.989/m²
7557XC Hengelo
€ 389.000 k.k.
€ 3.442/m²
7553VX Hengelo
€ 225.000 k.k.
€ 3.879/m²
7559RG Hengelo
€ 478.500 k.k.
€ 3.028/m²
7559JG Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 3.316/m²
7551HX Hengelo
€ 338.000 k.k.
€ 4.023/m²
7559KA Hengelo
€ 525.000 k.k.
€ 3.571/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 15 makelaars in Hengelo.
Zelf je woning verkopen in Hengelo? Vergelijk verkoopmakelaars in Hengelo of bekijk de beste verkoopmakelaars in Hengelo als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Hengelo.
De kosten van een makelaar in Hengelo verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Hengelo kun je 15 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Hengelo om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 788 verkochte woningen in Hengelo binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Hengelo geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Hengelo om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Hengelo.