Direct naar de inhoud
Logo van Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Bevrijderslaantje 50

7551KT Hengelo • Overijssel

€ 395.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 404.750

Koopprijs /m²: € 0

Fotogalerij

Omschrijving

Comfortabel 3-kamerappartement in hartje Hengelo met balkon, berging en eigen parkeerplaats. Dit royale appartement op de vierde verdieping van het exclusieve wooncomplex Thrinon biedt een unieke combinatie van rust, ruimte en comfort in het hart van Hengelo. Met alle dagelijkse voorzieningen, zoals winkels, horeca, een supermarkt en het openbaar vervoer op loopafstand, woont u hier uiterst centraal en toch rustig. De ligging nabij de A35 en A1 zorgt bovendien voor een uitstekende bereikbaarheid. Thrinon is gebouwd in 2005 en bestaat uit 91 appartementen. Het complex is voorzien van een lift en brede, verzorgde gemeenschappelijke gangen die bijdragen aan de luxe uitstraling van het gebouw. Vanuit het appartement heeft u een prachtig, groen uitzicht over de wijk Thiemsland. Dit open zicht geeft een gevoel van ruimte en privacy, zeldzaam in een binnenstedelijke omgeving. Het appartement beschikt over een royaal balkon van circa 10 m², gelegen op het zuidwesten, waar u heerlijk kunt genieten van de namiddag- en avondzon en het uitzicht op het omliggende groen. In de kelder bevindt zich een ruime, inpandige berging van circa 11 m², evenals een eigen parkeerplaats op het afgesloten terrein achter het gebouw. Dankzij de uitstekende isolatie, dubbele beglazing en de moderne HR-combiketel uit 2022 is het energieverbruik laag, wat bijdraagt aan het wooncomfort. Het appartement beschikt dan ook over energielabel A. Bij binnenkomst in de woning valt direct de ruime en lichte entree op, die toegang biedt tot alle vertrekken. De royale woonkamer vormt het hart van het appartement en staat in open verbinding met de keuken. Deze is volledig uitgerust met inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, koelkast, combimagnetron en een 4-pits gasfornuis. De woonkamer grenst direct aan het balkon. Verder beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers en een verzorgde badkamer met douche, ligbad en dubbele wastafels. Er is een aparte wasruimte met wasmachineaansluiting en een separate provisieruimte met de cv-ketel en WTW-installatie. Het geheel is levensloopbestendig en gelijkvloers ingedeeld. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 2005 / Woonoppervlakte: ca. 120m² / Inhoud: ca. 369m³ - Volledig geïsoleerd / HR Combiketel (2022), eigendom / Energiecertificaat: A - Levensloopbestendig / Lift aanwezig - Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein; - Inpandige berging in de kelder - Keuze notaris voorbehouden aan verkoper | Levering via KienhuisLegal; - VvE kosten: ca. €258,00 per maand; Aanvaarding: in overleg tussen verkoper en koper (kan snel); KOOPOVEREENKOMST - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen;

Hypotheek berekenen

€ 395.000

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 404.750

2,78%

Jaarlijks

%

€ 19.750

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 395.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
4e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
369 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
10 m²
Externe bergruimte
11 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2005
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Nee
VvE reservefonds aanwezig
Nee
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in centrum
Berging
Inpandig
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
22-08-2025
Verkoopdatum
22-02-2026

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Extra kenmerken

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7551

Google Maps

Kaart van Hengelo

Verken Hengelo en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Hengelo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hengelo.

Inwoners

-

Geen data

Gemiddelde WOZ

-

Geen data

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 27.100

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.895

Totaal geregistreerd

Samenstelling van bewoners

Opleidingsniveau

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Woningvoorraad en bouwperiodes

Bouwperiode van panden

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

11.376

Label A

8.336

Label B

6.524

Label G

4.757

Label E

3.318

Label D

3.052

Label F

2.891

Label A+

424

Label A+++

239

Label A++

155

Label A++++

19

Label A+++++

3

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Hengelo
Periode Misdrijven
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hengelo.

Veelgestelde vragen over wonen in Hengelo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer woningen in Hengelo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.