Direct naar de inhoud
Logo van Elst&co Makelaars

Boerhaavelaan 134

7555BG Hengelo • Overijssel

Verkocht

€ 400.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.850

2% overdrachtsbelasting (€ 8.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 409.850

Koopprijs /m²: € 3.478

Fotogalerij

Omschrijving

Aan de Boerhaavelaan 134 in Hengelo staat een charmante twee-onder-een-kapwoning uit 1952 met karakteristieke uitstraling en hedendaags wooncomfort. De woning heeft een woonoppervlakte van circa 115 m², ligt op een ruim perceel van 364 m² met een gevarieerde tuin, terras en ruimte voor twee auto’s op eigen terrein. Het energielabel C en 9 zonnepanelen (2023) geven al een duurzame aanpak, terwijl de binnenruimte zich uitstrekt over een ingedeeld woonhuis met potentie voor modernisering of verduurzaming. Aan de entree bevindt zich een hal met toiletruimte, provisiekelder en toegang tot de woonkamer (licht door grote ramen, houten vloer en gashaard) en de woonkeuken met L-vormige inrichting. Eerste verdieping bevat drie slaapkamers, met één frans balkon, en een badkamer met douche, ligbad, toilet en wastafel. De tweede verdieping biedt toegang tot een bergzolder. Buiten is er een verzorgde voortuin met oprit, terras en achtertuin met bestrating. Specifieke kenmerken zijn de bouwjaar 1952, inhoud van 449 m³ en renovaties aan keuken en badkamer ongeveer twaalf tot dertien jaar geleden. In de koopakte zijn bepalingen zoals schriftelijke overeenkomst, ouderdoms- en asbestclausules, en een bankgarantie (10% koopsom) opgenomen. De aankoop wordt aanbevolen via een NVM

Hypotheek berekenen

€ 400.000

Kosten koper (geschat): € 9.850

2% overdrachtsbelasting (€ 8.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 409.850

2,78%

Jaarlijks

%

€ 20.000

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 400.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
364 m²
Inhoud
449 m³
Overige inpandige ruimte
12 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
1 m²
Externe bergruimte
13 m²
Achtertuin oppervlakte
140 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1952
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Aangeboden sinds
27-03-2026
Verkoopdatum
10-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Natuurlijke ventilatie en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7555

Google Maps

Kaart van Hengelo

Verken Hengelo en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Hengelo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hengelo.

Inwoners

-

Geen data

Gemiddelde WOZ

-

Geen data

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 27.100

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.895

Totaal geregistreerd

Samenstelling van bewoners

Opleidingsniveau

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Woningvoorraad en bouwperiodes

Bouwperiode van panden

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

11.376

Label A

8.336

Label B

6.524

Label G

4.757

Label E

3.318

Label D

3.052

Label F

2.891

Label A+

424

Label A+++

239

Label A++

155

Label A++++

19

Label A+++++

3

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Hengelo
Periode Misdrijven
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hengelo.

Veelgestelde vragen over wonen in Hengelo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer woningen in Hengelo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.