Inwoners
-
Geen data
€ 225.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 6.350
2% overdrachtsbelasting (€ 4.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 231.350
Koopprijs /m²: € 2.922
Een ruwbouw-paleis voor een kleine prijs: 77 m², 3 slaapkamers en toplocatie in Groot Driene! Ben jij de koning van de klus en zoek je een solide basis om je eigen stempel op te drukken? Aan de Henry Dunantstraat 56 in Hengelo koop je geen kant-en-klaar interieur, maar een blanco canvas van 77 m². Dit royale 4-kamer appartement biedt de handige starter precies datgene waar je elders alleen van droomt: de kans om voor een scherpe prijs een paleis te creëren dat écht bij je past. De basis is goed Hoewel de afwerking om een update vraagt, zijn de belangrijkste technische zaken al voor je geregeld. De woning is volledig voorzien van dubbelglas en wordt verwarmd door een moderne Intergas HRE CV-ketel uit 2020 (eigendom). Dat scheelt direct in de opstartkosten! De lichte woonkamer met toegang tot het eerste balkon biedt een geweldig canvas om jouw eigen woonstijl te realiseren. Ruimte voor al je plannen Met een woonoppervlakte van ca. 77 m² en maar liefst drie volwaardige slaapkamers heb je hier mogelijkheden te over. Of je nu droomt van een riante master-bedroom, een aparte thuiswerkplek of een inloopkast; de indeling werkt met je mee. De dichte keuken beschikt over een functioneel blok met inbouwapparatuur en geeft toegang tot het tweede balkon. De badkamer en het separate toilet zijn neutraal en klaar voor een moderne touch. Locatie en berging Je woont hier in de geliefde wijk Groot Driene, een groene buurt met winkels en scholen om de hoek en het centrum binnen handbereik. Je fiets of gereedschap stal je veilig in de ruime eigen berging van ruim 7 m² in de onderbouw. Belangrijke kenmerken en verkoopvoorwaarden: - Toplocatie: Wonen in Groot Driene (Grundel) op loopafstand van het centrum; - Oppervlakte: Woonoppervlakte ca. 77 m²; - Drie slaapkamers: Ideaal voor groei, werk of hobby; - Jonge Intergas HRE CV-ketel (2020, eigendom); - Volledig dubbelglas; - Buitenruimte: Twee balkons (totaal ca. 5 m²); - Berging: Royale externe bergruimte (ca. 7 m²) in de onderbouw; - VvE-bijdrage: € 182,45 per maand; - Energielabel: E. Aanvaarding: Per direct. Aanvullende voorwaarden: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Gezien het bouwjaar worden in de koopovereenkomst een ouderdoms- en asbestclausule opgenomen. - In de koopovereenkomst zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom is vereist. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. Lees de volledige omschrijving
€ 225.000
Kosten koper (geschat): € 6.350
2% overdrachtsbelasting (€ 4.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 231.350
2,78%
Jaarlijks
€ 11.250
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafel
Verken Hengelo en de omliggende gebieden
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hengelo.
Inwoners
-
Geen data
Gemiddelde WOZ
-
Geen data
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 27.100
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
3.895
Totaal geregistreerd
Hoog opleidingsniveau
19.530
Laag opleidingsniveau
15.160
Middelbaar opleidingsniveau
27.460
Label C
11.376
Label A
8.336
Label B
6.524
Label G
4.757
Label E
3.318
Label D
3.052
Label F
2.891
Label A+
424
Label A+++
239
Label A++
155
Label A++++
19
Label A+++++
3
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2023 | 284 |
| jul 2022 | 304 |
| jul 2023 | 334 |
| jun 2022 | 299 |
| jun 2023 | 360 |
| mei 2022 | 372 |
| mei 2023 | 292 |
| mrt 2022 | 337 |
| mrt 2023 | 291 |
| nov 2022 | 333 |
| okt 2022 | 347 |
| sep 2022 | 377 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hengelo.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
7551AX Hengelo
€ 265.000 k.k.
€ 2.650/m²
7559KR Hengelo
€ 350.000 k.k.
€ 3.241/m²
7557KK Hengelo
€ 250.000 k.k.
€ 2.717/m²
7556JT Hengelo
€ 645.000 k.k.
7558GA Hengelo
€ 249.000 k.k.
7551KB Hengelo
€ 535.000 k.k.
7553JH Hengelo
€ 339.000 k.k.
7551KV Hengelo
€ 350.000 k.k.